TRZEBNICA. Jedyne takie miejsce w centrum miasta

1109
– Tworząc to miejsce, starałam się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dlatego miejsce to jest idealne na różnego rodzaju uroczystości. Zarówno imprezy firmowe czy prezentacje, urodziny dzieci, jak i dorosłych, małe wesela, komunie czy przyjęcia pogrzebowe. Naszą ofertę dostosujemy do klienta. – dodaje właścicielka – Posiadamy również świetne nagłośnienie oraz sprzęt do karaoke, dzięki temu można u nas zorganizować nawet wieczorki muzyczne. Każda oferta jest ustalana indywidualnie i to jest nasz największy atut.

Jak podkreśla właścicielka, Agnieszka Zalewska – Generalnie jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje naszych klientów. Oczywiście polecamy wszystko, to co jest dobre i sprawdzone. Do tej pory organizowaliśmy już różne uroczystości. Ludzie, którzy już u nas byli, głównie zachwalają jedzenie oraz klimat. Myślę, że jak na razie nie popełniliśmy żadnego faux-pas, a staramy się cały czas rozwijać.

Co ważne lokal dostosowany jest do osób niepełnosprawnych. Stoły i krzesła wykonane zostały na specjalne zamówienie, dzięki temu gwarantują maksymalny komfort. Wynajem lokalu nie ma żadnych ograniczeń godzinowych. Jeśli goście dobrze się bawią, mogą siedzieć nawet do białego rana, wszystko jest tylko kwestią uzgodnień przy podpisywaniu umowy.
Kontakt w celu wynajmu sali:
693 280 783, 
609 182 502,
533 505 252

Artykuł sponsorowany

6 KOMENTARZY

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here