TRZEBNICA. Jedyne takie miejsce w centrum miasta

1123

Masz w planach kameralną rodzinną uroczystość, a może potrzebujesz miejsca, które idealnie sprawdzi się na szkolenie lub konferencję? Idealny lokal znaleźć można już teraz w centrum Trzebnicy. Nowo otwarta sala bankietowa „Lawenda” wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich gości.

„Lawenda” to idealny lokal stworzony z myślą o tych, którzy chcą zorganizować w zasadzie każdą imprezę okolicznościową. Znajduje się przy ulicy Obrońców Pokoju 10. Lokalizacja to świeżo wyremontowane wnętrza w centrum miasta, a jednocześnie zlokalizowane w zacisznym miejscu, co gwarantuje maksimum intymności dla gości. Przestronna, nowocześnie urządzona i klimatyzowana sala jest w stanie zmieścić około 70 osób łącznie. Lokal posiada w pełni wyposażoną kuchnię oraz dodatkowo aneks kuchenny.
– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, współpracujemy z dwoma firmami cateringowymi, które w kompleksowy sposób obsługują organizowane u nas wydarzenia. To my dostosowujemy się do klienta. Przyjęcie może zostać zorganizowane i obsłużone przez zewnętrzną firmę, jeśli jednak organizator sam chciałby przygotować jedzenie, również ma taką możliwość, ponieważ kuchnia i dodatkowy aneks kuchenny zostały wyposażone w najpotrzebniejsze sprzęty. – zaznacza właścicielka „Lawendy”, Agnieszka Zalewska.
Atutem jest nie tylko cicha i spokojna okolica, mimo że znajdująca się praktycznie w samym centrum Trzebnicy, ale również monitorowany parking przynależący do lokalu, który pomieści nawet 40 samochodów lub autokar. Jak podkreśla właścicielka, już niedługo powstanie również specjalny ogródek zewnętrzny.
Więcej na następnej stronie…

6 KOMENTARZY

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here