Siostra zamordowanej Natalii obwinia policję… [FILM]

4466

W poniedziałek, 4 czerwca w Trzebnicy doszło do tragedii. W „biały dzień” w centrum miasta 31-letni Dariusz K. rzucił się z nożem na swoją byłą partnerkę Natalię Z. 21-letnia dziewczyna zginęła na miejscu, a sprawca poderżnął sobie gardło. W ubiegły czwartek (7 czerwca), morderstwem w Trzebnicy zajął się znany detektyw Krzysztof Rutkowski. Jeszcze tego samego dnia zwołał we Wrocławiu konferencję prasową, na której na żywo połączył się z siostrą, bestialsko zamordowanej Natalii. Zobaczcie co opowiadała rodzina ofiary…

Policja dementuje oskarżenia

Sprawa zyskała ogólnopolski rozgłos. Dziennikarze innych gazet i portali informowali o makabrycznej zbrodni w Trzebnicy, w swoich tekstach odnosząc się do pracy lokalnej policji. Tymczasem Komenda Powiatowa Policji w Trzebnicy, w specjalnym oświadczeniu informuje, że opublikowane przez niektóre media materiały sugerują, że tydzień przed zabójstwem, Policja interweniowała w domu ofiary i zamiast zatrzymać agresywnego mężczyznę, tylko go wylegitymowała, a następnie puściła wolno. Przez co miała się przyczynić do śmierci kobiety.

Jak podkreśla rzecznik prasowy, nieprawdą jest, że Policja interweniowała w tym czasie, we wskazanym mieszkaniu Policja nie otrzymała żadnego zgłoszenia, a w związku z tym nie interweniowała we wskazanym mieszkaniu. Sprawdzono bardzo dokładnie wszystkie rejestry zgłoszeń, które bez wątpliwości wykazały, że takiej interwencji nie było.

Co więcej, oprócz dokładnych sprawdzeń prowadzonych rejestrów pod kątem interwencji, przeprowadzono też osobistą rozmowę z członkami rodziny w miejscu zamieszkania, w tym z rodzicami. Wymienieni także nie potwierdzili, aby we wskazywanym okresie miało miejsce zgłoszenie i w związku z nim miała być przeprowadzona interwencja.

13 KOMENTARZY

 1. Panie RUTKOWSKI niech lepiej Pan opowie jak rozwiązał Pan sprawę Mateusza?

  niby tak głosno, wszystko fajnie, szum mediów a sprawa rozwiązana? dalej nic?

  • No więc właśnie, na śmierci Mateusza zrobił pan niezły interes a niestety winnego śmierci pan nie znalazł , to przykre i wręcz odrażające, że kolejny raz na ludzkiej tragedii robi pan swojej „firmie” reklamę.

 2. NIKT ZA TO NIE ODPOWIE, OGARNIJCIE SIĘ WRESZCIE!!!!!

  TYM KRAJEM RZĄDZI PODZIEMIE

  TRZEBNICKA POLICJA PONAD PRAWEM

  POWODZENIA Krzychu

  • Potrafią mandaty wlepiac za jazdę rowerem po chodniku a tu dziewczyna po mieście była ganiana a pieski gdzie w budzie jak zwykle !!!! Powinni za to odpowiedzieć kurwa nie wyobrażam sobie co teraz czuje t rodzina masakra jakaś …..

   • policja nie może byc wszędzie a z tego co wiem to nikt obcy za nią nie ganiał, tylko swój, czy według ciebie policja ma chodzić za każdym czy swojej babie nie da w mordę? kobiety maltretowane najpierw się drą a potem wycofują oskarżenie, a jak sąsiad zadzwoni to jeszcze ryja drą na sąsiada, że się wtrąca. jakby to był napastnik psychol czy złodziej co zabił to można by się zastanawiać czy winna jest policja czy nie

 3. Żenada!!!! ZAMIAST DAĆ ZMARŁYM SPOKÓJ TO RODZINKA JAK WIDAĆ LATA PO GAZETACH I SZUKA MEDIALNEGO ZAINTERESOWANIA????? a raczej rozgłosu. Wybaczcie ale Natalia wiedziała jaka opinię ma Darek, wiedziała z kim się zadawała jak i wiedziała z kim szła do łóżka( z kim zrobiła sobie dziecko). Szkoda że rozum jej nie wrócił po kilku spotkaniach z tego co mi wiadomo to była z nim kilka lat, widziały gały co brały.
  p. RUTKOWSKI CO ZE SPRAWĄ ŚP. MAGDALENY ŻUK?????!!!!sprawa nadal stoi w miejscu!!!!!, tyle obietnic i nic!!!!!!!rodzina zmarłej została pozostawiona samej sobie a winni jej śmierci nadal chodzą wolno!!!!!. Widzę że chyba chodzi Panu jedynie o rozgłos i szum wokół własnej osoby…. przykre że robiony na cudzych nieszczęściach. Zajmij się człowieku swoimi sprawami zamiast szukać sensacji i odstawiać publicznie szopki. Jedyną osobą która potrafi rozwiązywać najtrudniejsze przypadki kryminalne jest P .Krzysztof Jackowski.

  https://www.youtube.com/watch?v=bmFzw_QoaTc \
  wszystko w tym temacie -bez komentarza.

  • „Widziały gały co brały?” Co za durny komentarz. A ty się nigdy nie mylisz? Dziewczyna była młoda, ufna, naiwna, widać nie wiedziała z czym się wiąże bliższy kontakt z nałogowcem. Być może nie miała wcześniejszych doświadczeń z ćpunami. Zresztą, jak się ma 20 lat to się myśli, że się świat zwojuje. Ale z czasem zobaczyła co to za psychol, a pewnie nawet poczuła, bo gościu nie miał hamulców, żeby uderzyć kobietę, więc zmądrzała. Jakby człowiek wiedział, że się przewróci to by się położył…

   • Dariusz miał znajomych wystarczyło się ich zapytać… . Też miałam 20 lat i wcale nie myślałam o zwojowaniu świata, miałam i mam baaaardzo poukładane w głowie nie byłam tak głupia i ograniczona jak niektóre dziewuchy w tym wieku!. Jestem pewna że wiedziała z kim chodzi mimo to nadal ciągnęła ten związek przez kilka lat. Sorry ale nie będę jej broniła, nikt do niczego nikogo nie zmuszał trzeba być świadomym tego co się robi i z kim się zadaje jak i ponosić konsekwencje swoich decyzji-choć tutaj stała się tragedia:(. Nie piernicz mi że nie wiedziała jak się zachowuje (narkoman, ćpun.etc!) za to wiedziała jak się imprezuje, bajeruje chłopaka a potem idzie z nim do łóżka czego efektem jest dziecko które zostało bez ojca jak mi matki!!!!takie bajki możesz opowiadać idiotom na dobranoc nie mi. Darek kiedyś był inny i takiego go będę pamiętała , nie interesuje mnie jak się zmienił pod wpływem narkotyków bo w Trzebnicy ćpunów jest zapewne spora grupka nie lepiej jest we Wrocławiu która zachowuje/zachowywała się podobnie!. Doszły mnie słuchy że znalazła się grupka chojraków która niszczy miejsce pochówku tego chłopaka….będę tam zaglądała co jakiś czas i OBIECUJĘ zajmę się tymi osobami razem z Wrocławską prokuraturą-ostrzegam cmentarz jest miejscem gdzie pochowane są ciała osób zmarłych, każdy kto zakłóca spokój jak i dewastuje cudze mienie podlega surowej karze i odpowie za nie przed sądem!.

 4. A tego pajaca Rutkowskiego, kto już wmontował w tą tragedię…? Jeśli rodzina Natalii, to współczuję podwójnie. Przecież ten typ szuka tylko rozgłosu w okół własnej osoby, a nie bandziorów!

 5. Młoda dziewczyna i starszy chłopak fascynacja nim, zauroczenie a potem ciąża ale w pewnym momencie zrozumiała że ten związek nie ma sensu i chciała to zakończyć tylko, że ON jej na to nie pozwolił więc zabił ale czy jest jaki kolwiek powód, który by dawał prawo zabić drugą osobę.? Dziewczyna nie była niczemu winna oprócz tego że mu zaufała.

 6. Na tej sprawie też się Rutkowski lansuje? Co kasy na wypełniacze dla lamy zabrakło? Znowu dorobi legendę do sprawy, ubarwi temat jak w przypadku Żuk czy Tylman, byle go trochę w mediach było i na tym się skończy. Sposób na reklamę sobie znalazł. Jeszcze się ubrał jak na bibę w klubie dla gejów…Tyle razy się już ten gościu skompromitował, że jego pojawienie się to obelga dla ofiar. Robi cyrk z ludzkiego nieszczęścia.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here