Powiadom znajomych! Wspaniałe domy pilnie poszukiwane

247

Z pomocą w znalezieniu domów dla psiaków z naszej gminy zgłosił się do nas Trzebnicki Klub Psa

Dilma i Freja to dwie młodziutkie sunie (prawdopodobnie siostry), które ze strony człowieka, jak do tej pory spotkał okrutny los – zostały wyrzucone z samochodu. Mimo to są ufne, kochane i łagodne – merdają ogonkami na każdy przejaw zainteresowania ze strony wolontariuszy. Z wytęsknieniem wypatrują zza krat kojca swojego człowieka.

Beza to młodziutka, niewielka sunia, która została znaleziona na terenie Trzebnicy. Pobyt w kojcu jest dla niej bardzo stresujący, dlatego pilnie szukamy dla Bezy kochającego domku, w którym będzie mogła ponownie zaufać człowiekowi.

Fart to starszy pies, którego również spotkał okrutny los – został wyrzucony z samochodu. Było to dla niego straszne przeżycie, zwłaszcza dlatego, że jest niewidomy… Fart szuka kochającego domu na jesień swojego życia. Mamy nadzieję, że zdążymy zapewnić mu to jedyne, najlepsze miejsce na świecie, którego wciąż jeszcze nie znalazł. Obecnie przebywa w domu tymczasowym.

Perełka to kilkuletnia, przeurocza sunia – została sama po tym, jak jej dotychczasowy właściciel poważnie zachorował. Perełka bardzo garnie się do człowieka, brakuje jej bliskiego kontaktu z opiekunem, domaga się pieszczot i głasków 🙂 Jest bardzo wesoła i kochana. Cierpliwie czeka, aż będzie mogła skraść serce temu jedynemu człowiekowi, którego na co dzień wypatruje. Obecnie przebywa w domu tymczasowym.

Karmel to bardzo wesoły, młody piesek. Jest grzeczny, ładnie chodzi na smyczy, a na spacerach bardzo odważnie broni swoich opiekunów 🙂 Obecnie przebywa w domu tymczasowym i z ogromnym wytęsknieniem wyczekuje swojego stałego domku, w którym pozostanie już na zawsze 🙂

Łatka, to kilkuletnia, bardzo nieśmiała, drobniutka sunia. Początkowo była tak wystraszona, że nie chciała nawet wyjść zza budy… ale z każdym dniem staje się coraz ufniejsza i robi szybkie postępy 🙂 Łatka szuka domku, w którym wreszcie znajdzie spokój i zaufa człowiekowi. Odwdzięczy się największą miłością na świecie 🙂

 

1 KOMENTARZ

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here