Burmistrzowie i wójtowie ujawnili majątki. Sprawdzamy co posiadają

1172
Włodarze naszych gmin

Rozpoczynamy tegoroczną serię artykułów poświęconą oświadczeniom majątkowym lokalnych polityków.

Zgodnie z polskim prawem musi je składać większość osób sprawujących ważne urzędy w państwie

Jedni chętnie się chwalą, inni wprost przeciwnie zaniżają wartości swoich domów, samochodów czy działek.

Oświadczenia majątkowe weryfikuje urząd skarbowy
oraz po otrzymaniu zawiadomienia CBA

Interesuje Cię kto ma
więcej na koncie, szybszy samochód i większy dom?
czy na polityce da się zarobić?

W aktualnym numerze NOWej gazety trzebnickiej publikujemy aktualne oświadczenia majątkowe burmistrzów i wójtów. Polecamy!

 

 

10 KOMENTARZY

 1. Pani W. ta „bląd piękność” – kasuje prawie 10.000 – dodam tylko że dla porównania Prezydent Miasta Słupska – zarabua 7.000 zł.

  wielu prezydentów miast pobiera mniejsze honorarim od Wójt Gminy liczącej zaledwie 5 tyś mieszkańców,

  oceń to sam

 2. Z daleko idącej ostrożności zanaczam, że wynagrodznie tajemniczej Pani W. może być „słuszne”, bo tak zwykle decydują poszczególne Rady Gmin.
  jednocześnie nie „promuję” w żaden sposób Pani W. ani nie „dyskredytuję”, ocena należy do „was”

  • Nie modłeś się powstrzymać, filonie, ten jeden dzień przed komentowaniem polityki, a teraz robisz po gaciach mówiąc, że „nie promuję”, „nie dyskredytuję”. Naruszyłeś, chłopie, moją błogą ciszę od polityki, którą nawet NowaGazeta Trzebnicka oszanowała. Wstydź się!

 3. nie naruszyłem, bo nie wiadomo o kogo chodzi!? rób swoje!i mnie nie obrażaj!

  nadto przeczytaj sobie dokładnie art. 489 kodeksu wyborczego! zrób wykładnię prawa to pogadamy! idż od razu do sądu! mam wygraną!

 4. odsyłem Ciebie szanowny czytelniku do wykładni art. 498 kw, oraz ostrzegam, że jeśli będe obrażany sformułowaniami „a teraz robisz po gaciach” to wniosę sprawę do sądu cywilnego za naruszenie moich dóbr osobistych.

  nadto wszystkich zaiteresowanych odsyłam do informacji publicznie dostepnej – oświadczenia majątkowe. i w takim duchu się wypowiadałem, nie komentuje w związku z „wyborami” – bo nawet nie jest artykuł opatrzony jakimkolwiek pierwiastkiem związanym z niniejszym, ba mało tego niedośc tego, że nie wiadomo o kogo chodzi to nie ma wyczerpanego jakiegokolwiek znamiona ujętego w artykule j/w – czekam zatem na rozprawę sadową – skoro – jak to szanowny Pan ujął, –„naruszyłes chłopie” – „ciszę wyboraczą”
  Artykuł odnosi się tylko do „stanu majątkowego” i niczego więcej, stan majątkowy podlega weryfikacji przez każdego o każdej porze!

  działaj –idż do sadu! zgłoś sprawę na policję, biegnij! na co czekasz!

  • Boisz się, to dobrze. Przypominam, że jesteś tu jako anonim, zatem do naruszeniu dóbr osobistych nie dochodzi. Chyba, że się teraz przedstawisz z imienia i nazwiska. Widać masz mgliste pojęcie o zasadach prawa cywilnego. Wracając do twojej wypowiedzi, to muszę cię uspokoić – nie wybieram sie na policję – nie jesteś wart tego czasu , który musiałbym na to zmarnować. Natomiast „pani W. – ta bląd piękność” (cytat z twojej wypowiedzi) ma otwartą drogę ku temu. Umieszczenie takiego komentarza pod zdjęciem, gdzie jest akurat pani W., gdzie jest w ogóle jedna pani jest z twojej strony niezbyt rozsądne, delikatnie mówiąc. Nigdy nie twierdziłem, że naruszyłeś ciszę wyborczą, od tego jest sąd. Powiedziałem, że „naruszyłeś moją błogą ciszę od polityki”, nie przekręcaj zatem moich słów. Bym zapomniał – BLOND się pisze, a nie BLĄD, podszlifuj swój polski zanim zaczniesz się udzielać publicznie.

 5. ta cał litania błedów przekuję na swoją rzecz, jestem spokojny, a kto jest na zdjęciu? bo ja nie wiem?, nic Pani W. na mnie nie ma z tego wpisu!, doczytaj 498 KW, wszystkie przesłanki muszą być łacznie spełnione!, a nie są bo ja tego nie zrobiłem w związku z „wyborami”! a wpis w całym komentarzu nie jest stronniczy!, nadto na zdjęciu nie widać dokładnie kto jest na zdjęciu! jeśli Pani W miałby coś wymyslić to jej ewentualny donos – napotka na całą masę „dziur” jak w serze szwajcarskim!, i nie ucz mnie tu o prawie cywilnym!, ok!

  nie muszę się niczego bać jestem spokojny!

 6. od bidy, nawet jak by szanowna Pani W. się przebiła to mogę zrobić „sciepę” w kwocie 20 zł. grzywny, o więcej nawet nie ma co „myśleć” –

  znam wykładnię 498 – jestem spokojny, nie ma jednego elementu i wszystko się sypie jak domek z kart, mam sporo spraw sądowych z Panią W. i jeszcze jedna batalia mi nie zaszkodzi – no problem,

  nadto sory vine tu, ale zdjęcie jest niewyrażne!, nie wiadmo o kim mowa i cały kontekst wypowiedzi nie sugeruje żadnej stronniczości! nadto nie jest on związany z wyborami,
  wystarczy, że jeden element podwaźę i wszystko się sypie!

  gdzie Rzym a gdzie Krym!?

  jestem spokojny

 7. Rozpoczynamy tegoroczną serię artykułów poświęconą oświadczeniom majątkowym lokalnych polityków.

  nadto – Szanowny Panie, zgodnie z wytłuszczeniem – w górnym nagłówku materiału, jest to co jest,
  i do tego odnosiłem się we wpisie, nie w związku z „wyborami” , oświadczenia majątkowe jako informacja publiczna podlegają weryfikacji o kaźdej porze dnia i nocy! bez jakiego kolwiek „zawieszenia czasowego” – dobrze się zrozumieliśmy?, mam nadzieję, że tak!

  i to jest koniec tej gadaniny

  nullum crimen sine lega penali – w tym wszystkie znamiona czynu, muszą być wypełnione, wszystkie!

  kapisko?!

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here