Syfiarze byli przy skate parku. Wstyd

508
Śmieci porozrzucane, a kubeł stoi tuż obok

Taki widok zastała nasza Czytelniczka w poniedziałkowy poranek: tuż przy skate parku w Trzebnicy, ktoś narobił niezłego bałaganu.

Reklamówki, kartony po sokach, butelki plastikowe. Wyglądało to tak, jakby ktoś opróżnił kosz na śmieci i odpady wyrzucił na ziemie. Pytanie tylko po co? Bo było za ładnie i za czysto? Porządek musiał najwidoczniej komuś przeszkadzać.

Takich miejsc jest pewnie więcej i to nie tylko w Trzebnicy, ale i na terenie całego powiatu. Kiedy niektórzy pojmą wreszcie, że takie zachowania szkodzą wszystkim, bo każdy z nas płaci podatki, za które wynajmowane są firmy sprzątające.

3 KOMENTARZY

  1. To trzebnicka żulernia, co ciekawe w wieku 50-60 lat, wiec nie są to jakies młode szczyle. W niedzielę 3 czerwca jeden z nich leżał pijany do nieprzytomnosci obok ławki i to przez kilka godzin, nawet spodnie mu spadły i leżał tak z gołymi czterema literami. Zresztą to nie pierwszy raz, w ciagu miesiąca to juz ktorys taki przypadek w tej okolicy. Co ciekawe w tamtą niedzielę zadne słuzby nie interwenowały, pan zdązył przetrzezwiec na tyle, ze usiadł na ławce, a po pewnym czasie jego kompan przyniósł kolejną flaszeczkę i impreza trwała dalej

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here