W Psarach powstaną nowe boiska

167
Mat. Gminy Wisznia Mała

W dniu 22 maja wójt Jakub Bronowicki odebrał promesę w wysokości 110 tys. zł na realizację zadania pt. „Upowszechnianie zdrowego stylu życia w Gminie Wisznia Mała poprzez rozbudowę infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w miejscowości Psary”.

Promesę wręczyli Cezary Przybylski Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Iwona Krawczyk Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego.

Projekt obejmuje wykonanie boiska trawiastego do gry w piłkę nożną, boiska do gry w koszykówkę oraz utworzenie siłowni zewnętrznej

Dzięki tej inwestycji teren przy budynku spotkaniowym stanie się atrakcyjnym miejscem do wypoczynku i rekreacji dla mieszkańców Psar oraz sąsiednich miejscowości, jak również posłuży dla rozbudowanej szkoły jako zaplecze sportowe.

2 KOMENTARZY

  1. W Będkowie burmistrz obiecał juz kilka razy. Za stare boisko kasę wzięli. Przehulali wszystko i tworzą nowe boiska w miejscowościach które drużyn nie mają od dziesiątkek lat, albo w ogole ich nie miały.
    O ironio zespół z będkowa wygrał zeszłoroczny puchar burmistrza i doatał 3 piłki 🙂 SZanowny burmistrz oczywoscie o obietnicy zapomniał, tak jak i o mieszkancach…

  2. i znów kolejne boisko na obrzeżach gminy -chyba tylko dla mieszkańców Wrocławia, bo dojazd do Psar mają tylko ci Wrocławia i Szymanowa.
    Brawo dla Wójta!! Jeden Orlik w Krzyżanowicach, drugi w Psarach – wspierajmy młodzież z Wrocławia!

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here