Gwałtowne opady deszczu w Trzebnicy. Co z kanalizacją?

474

Wczoraj czyli 1 czerwca nad Trzebnicą były intensywne opady deszczu. Niestety kolejny  raz ulice miasta zamieniły się w rwące rzeki.

Czy w planach inwestycyjnych Trzebnicy znajdzie się wymiana kanalizacji w Trzebnicy?

Po każdych gwałtowniejszych deszczach ulice miasta zmieniają się w rwące potoki, a dodatkowo dochodzi smród z kanalizacji.

Czy mieszańcom to nie przeszkadza?

3 KOMENTARZY

 1. W całej Polsce katastrofalne opady deszczu, ale w Trzebnicy trzeba burmistrzowi dokopać. Czy w Waszej redakcji uważacie że czytelnicy to idioci?

 2. I kolejny urzędnik gorliwie broni burmistrza. A gdzie w tym tekście jest dokopanie burmistrzowi? Miasto zalane, bo kanalizacja stara i nie zrobiona od „Niemca” i tyle. Ładuje się miliony w różne inwestycje, które potem są niszczone przez kilkunadtominutową ulewę. Orlik, znowu do remontu. Do nowego przedszkola wlewała się woda, ale Ok. Zapłacimy za to wszyscy

 3. Niestety nietrafione – nie jestem urzędnikiem, a swoja droga warto by mieć jakieś dowody. To NOWa jest tub propagandowa Adacha i zawsze próbuje dokopać obecnemu burmistrzowi, bo wybory się zbliżaja. Adach miał swoje 5 minut w starostwie i średnio mu to szło, a pewnie będzie pchał się na burmistrza – powodzenia. A nawet jak zostanie burmistrzem ciekawe czy zrobi remont kanalizy.
  A to pierwsze z brzegu gdzie też maja do „dupy” burmistrzów i kanalizę:
  https://www.youtube.com/results?search_query=ulewy+2018
  A tu z kolei 23.04 http://nowagazeta.pl/2018/04/drobny-deszcz-a-miasto-zalane/ oberwanie chmury na potrzeby dokopania nazywacie „drobnym” deszczykiem.
  Natomiast na drugi dzień (24.04) http://nowagazeta.pl/2018/04/skutki-ulewnych-deszczy-ktore-przeszly-nad-powiatem-film/ ten sam „drobny” deszczyk jest nazwany ulewnym deszczem , ale to już w powiecie.
  Ten sam deszcz, a na potrzeby propagandy inaczej nazwany. CZyli jednak macie czytelników za idiotów

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here