Blebox Shutterbox 2.0 – idealny sterownik do rolet okiennych z WiFi

252
Moduł do rolet okiennych BleBox shutterBox 2.0 jest sterownikiem pozwalającym obsługiwanie roletami okiennymi przy wykorzystaniu sieci WiFi. Obsługiwać możemy dzięki aplikacji na smartfona z każdego punktu na świecie. Musimy mieć jedynie dostęp do internetu. Jest również możliwa konfiguracja za pomocą standardowej przeglądarki internetowej. Blebox Schutterbox stał się niesamowicie trafionym produktem do zbudowania inteligentnego domu. Bardzo łatwy montaż i niezwykle czytelna aplikacja przyciąga klientów. Nie jest wymagana centrala sterująca jak w przypadku innych konkurencyjnych urządzeń.

Co to jest Blebox Shutterbox?

Jest to pierwszy na świecie moduł do sterowania roletami okiennymi przy pomocy sieci WiFi bez wymaganej centrali sterującej. Urządzenie tzw. Plug and Play. Zyskał on niesamowitą popularność dzięki prostocie instalacji i łatwości w sterowaniu. Niezwykle miniaturowe urządzenie, które zmieści się do standardowej puszki fi60.

Zastosowanie sterownika Blebox Shutterbox v2.0

Blebox Schutterbox 2.0 sprawdzi się doskonale w każdym domu czy mieszkaniu, gdzie wymagane jest sterowanie roletami okiennymi. Mieliśmy również bardzo dużo instalacji tego produktu w biurach i pomieszczeniach użyteczności publicznej. Moduł Schutterbox w 99,9% jest kompatybilny z silnikiem rolety każdego z producentów na rynku.

Instrukcja obsługi

W celu podłączenia modułu do sieci WiFi najpierw podłączamy komputer do sieci WiFi sporządzonej przez sterownik Blebox Shutterbox.

Włączyć należy przeglądarkę internetową i przepisać adres urządzenia http://192.168.4.1

Następnym krokiem jest postępowanie zgodnie z poleceniami na stronie konfiguracyjnej, gdzie musimy dokonać wyboru sieci lokalnej (domową/biurową) a później wpisać hasło dostępu do tej sieci.

Ażeby sterować modułem BleBox za pomocą telefonu, musimy pobrać aplikację ze sklepu Android Play aplikację wBox – Control Everthing lub dla systemu iOs wBox.

Jeśli telefon/tablet jest w identycznej sieci, w której znajduje się moduł BleBox, sterownik pozostanie automatycznie sparowany z aplikacją.

Ile kosztuje Blebox Shutterbox? Szacunkowa cena!

Cena katalogowa Sterownika Schutterbox Blebox 2.0 to 189zł, przy większych zamówieniach jest możliwość uzyskania dużego rabatu. Produkt można zamówić tutaj: https://wroled.pl/Blebox-ShutterBox-sterownik-rolet

Zapraszamy do kontaktu ze sklepem internetowym Wroled.pl.

Podsumowanie

Należy podkreślić, iż Blebox Shutterbox jest w tym momencie najlepszym możliwym rozwiązaniem dla każdego użytkownika. Pozwala na proste sterowanie roletami z każdego miejsca na ziemi.

Prosta i czytelna konfiguracja to przyciągający element dla potencjalnych zainteresowanym. Najważniejszą zaletą jest to, że nie potrzeba dodatkowej centrali sterującej, a co za tym idzie, nie musimy ponosić dodatkowych kosztów z tym związanych. Zapraszamy do zakupów.

Więcej o urządzeniach Blebox i wrocławskiej firmie, która je produkuje możesz poczytaj tutaj.

 

materiał promocyjny

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here