Ostatnia szanasa! Wygraj smartfona – wystarczy zrobić zdjęcie. KONKURS

281
Taki smartfon może być Twój. Wystarczy jedno zdjęcie

Tylko do 31 maja możesz przysłać swoje zdjęcie i wygrać smartofna. Czasu zostało już niewiele.

Lubisz swoją miejscowość?
Chcesz dostać nowy telefon
na wakacje?

Pokaż na zdjęciu, co w twojej okolicy zrobiła Unia Europejska. Zwycięskie zdjęcie opublikujemy w NOWej gazecie trzebnickiej i na portalu www.nowagazeta.pl, a redakcja wręczy Ci elegancki smartfon Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black.

Nie wiesz, gdzie zrobić zdjęcie?

Podpowiadamy. Budowane są nowe ścieżki rowerowe, zrewitalizowano rynek twojego miasteczka, odremontowano dom kultury. Skorzystaj z pogody, idź na spacer i spójrz na swoją miejscowość unijnymi oczami. Zrób zdjęcie inwestycji, może być też selfie i wyślij ze swoim podpisem i dopiskiem NOWa gazeta trzebnicka na e-mail:
konkurs@gazetylokalne.pl
do 31 maja 2018r.

Redakcja oceni prace, a wyniki ogłosimy do 30 czerwca na stronie www.nowagazeta.pl oraz na www.gazetylokalne.pl, na której znajdziesz też regulamin konkursu.

*Organizatorem konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu „InForMe – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce” realizowanego przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here