Krematorium Litwinowicz w Garbcach nie zaprzestało prowadzenia działalności

1299
Sala, w której najbliżsi po raz ostatni mogą pożegnać się ze zmarłym

W związku z pogłoskami, że Krematorium Litwinowicz zostało zamknięte informujemy, że krematorium funkcjonuje od momentu otwarcia do chwili obecnej. Krematorium nigdy nie zaprzestało prowadzenia działalności.

W 2013 roku oficjalnie swoją działalność rozpoczęło pierwsze w powiecie trzebnickim krematorium Litwinowicz, które od tego czasu na bieżąco, regularnie przeprowadza proces kremacji i pochówku. W ciągu niespełna 5 lat działalności przeprowadzonych zostało już 4000 kremacji. Parterowy budynek znajduje się na skraju miejscowości Garbce.

Jeśli zastanawialiście się czym, tak naprawdę jest kremacja? Jak wygląda przygotowanie? To obszerny materiał na ten temat publikujemy w NOWej gazecie trzebnickiej.

DZIEŃ OTWARTY:
„Czyli wszystko co chcieliby Państwo wiedzieć na temat kremacji, a boją się zapytać…”

W związku z dużym zainteresowaniem tematyką kremacji odbędzie się „Dzień Otwarty”.  30 maja w miejscowości Garbce 47, w budynku Krematorium zobaczyć będzie można salę do nabożeństw, kaplicę, specjalne pomieszczenie, w którym po raz ostatni rodzina może zobaczyć trumnę z ciałem bliskiej osoby, a także pozostałe pomieszczenia Domu Pogrzebowego. Podczas wizyty będzie można zapoznać się z obiektem krematorium od strony wewnętrznej, często nie dostępnej dla ludzi.

1 KOMENTARZ

  1. Drzwi otwarte krematorium? czy to salon samochodów? wystawią też zmarłych na pokaz?
    to się nazywa chyba „Artykuł sponsorowany”

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here