Poleć do Brukseli, wygraj smartfon! Świętujemy z Unią Europejską

20

To już ostatnia szansa, żeby wyciąć kupon z 32 strony aktualnego wydania NOWej gazety trzebnickiej i polecieć we wrześniu na 3 dni do Brukseli.

Razem z dziennikarzami z gazet lokalnych poznasz świat urzędników Unii Europejskiej i korzyści z Polityki Spójności, a także zobaczysz wyjątkową stolicę. W kontaktach pomoże tłumacz. Co trzeba zrobić?

Do 15 czerwca wypełnij kupon i wyślij go do redakcji NOWej gazety trzebnickiej. Wyniki ogłoszone zostaną do 13 lipca 2018r. na gazetylokalne.pl; tam znajdziesz także regulamin rekrutacji.

*Szansa na wygranie smartfona. Pokaż na zdjęciu, co Unia Europejska zrobiła dla Ciebie czy Twojej miejscowości i wyślij je do 31 maja na konkurs@gazetylokalne.pl  koniecznie z danymi do kontaktu i dopiskiem NOWa gazeta trzebnicka.

Redakcja oceni prace, a wyniki ogłosimy do 30 czerwca na stronie www.nowagazeta.pl oraz na www.gazetylokalne.pl, na której znajdziesz też regulamin konkursu.

Rekrutację na wizytę studyjną „Bruksela – zobacz to sam!” oraz konkurs „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” ogłasza Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wspólnie ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych. Działania w ramach projektu „InForMe – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce” przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here