Pojedź do Brukseli, z kuponem za darmo

103

Twój europoseł się nudzi, a Komisja Europejska jest taka straszna?

 Bruksela – zobacz to sam!

Uwaga! Konkurs dla Czytelników!

5-7 września 2018r. grupa 16 czytelników z całej Polski poleci do Brukseli na wizytę studyjną. Razem z dziennikarzami z gazet lokalnych rozszyfrują Politykę Spójności i wspólnie przygotują relację z wyjazdu do stolicy UE.

 

To możesz być TY! Wypełnij kupon ze strony 32 aktualnego wydania gazety i wyślij go do redakcji NOWej Gazety Trzebnickiej na adres: 55-100 Trzebnica ul. Armii Krajowej 2B, najpóźniej do 15 czerwca 2018r. Wyniki do 13 lipca 2018r. na gazetylokalne.pl, tam znajdziesz także regulamin rekrutacji.

Rekrutację na wizytę studyjną „Bruksela – zobacz to sam!” ogłasza Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wspólnie ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych.

Działanie w ramach projektu „InForMe – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce” przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here