4. Polska na Mistrzostwach Świata w Rosji

125

Mistrzostwa Świata 2018 zostaną rozegrane w Rosji. Gospodarze mają nadzieję, że uda im się awansować co najmniej do fazy pucharowej, gdyż grupa jaką wylosowali (Arabia Saudyjska, Egipt oraz Urugwaj) nie należy do najtrudniejszych.

Polska MŚ 2018 również nie może narzekać na to jakich rywali przydzielił jej los, ale po kolei…

Wracamy na Mundial!

Po dwunastu latach przerwy, Reprezentacja Polski wraca na Mundial. Swój ostatni występ datujemy na rok 2006 kiedy to graliśmy na Mistrzostwach Światach zorganizowanych przez naszych zachodnich sąsiadów czyli Niemców. Wtedy zaliczyliśmy naprawdę słaby występ i już po dwóch spotkaniach mogliśmy pakować się do domu. Jak będzie tym razem?

W fazie grupowej zagramy z…

Wydaje się, że nasze szanse na Mistrzostwach Świata 2018 są zdecydowanie większe. Po pierwsze jesteśmy o wiele lepszą i bardziej doświadczoną drużyną. Po drugie drużyny, które trafiły do grupy H, w której zagrają Polacy nie powinny napawać nas wielkim strachem. Wprawdzie na Mundialu nie ma słabych przeciwników i chwila nieuwagi może kosztować przegraną, ale jednak Senegal czy Japonia to nie najtrudniejsi rywale jakich mogliśmy wylosować. Najtrudniejszym przeciwnikiem Polaków w fazie grupowej MŚ 2018 będzie reprezentacja Kolumbii, która jest przedstawiana jako czarny koń zbliżającego się Mundialu.

O medale będziemy walczyć z…

Jeśli uda nam się awansować do fazy pucharowej (musimy zająć pierwsze lub drugie miejsce w grupie H), będziemy grać w ⅛ finału. Na tym etapie zmierzymy się z drużyną, która awansuje z grupy G. Jeśli zajmiemy pierwsze miejsce, zagramy z drugą drużyną grupy G. Jeśli to my zajmiemy drugie miejsce w swojej grupie, zagramy z triumfatorem grupy G. W niej natomiast swoje siły mierzyć będą reprezentacje Anglii, Belgii, Panamy i Maroko.

LvBet i transmisja meczów Polaków

Ten kto będzie chciał śledzić mecze Polaków na Mistrzostwach Świata 2018 może to robić sprawdzając wyniki na stronie którą oferuje bukmacher LvBet.

Warto zwrócić uwagę, że ten “gest” to nie jedyna forma promocji bukmachera, której należy przyklasnąć. Bukmacher LvBet jest również bowiem sponsorem kilku klubów sportowych w Polsce jak Wisła Kraków, co przyczynia się do osiągania przez nich sukcesów, a także rozwoju młodzieży w tych klubach.

SPONSOROWANY

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here