Śmierdząca sprawa. W tajemnicy przed mieszkańcami

507
Przywieziono tu też śmieci z cmentarza
Coraz więcej niewiadomych pojawia się wokół budowy PSZOK-u, który ma powstać przy ul. Piwnicznej.

Przypomnijmy, że gdyby nie informacja od mieszkańca, nikt pewnie nie dowiedziałby się, że burmistrz Trzebnicy chce zafundować mieszkańcom dużego osiedla Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Mieszkańcy zastanawiają się po co gminie inwestycja, która pochłonie kilkaset tysięcy złotych lub więcej, skoro przy oczyszczalni ścieków jest już jeden punkt.


Dlaczego gmina chce wybudować PSZOK, w takim miejscu? Czy to prawda, że gminna spółka ERGO chce przejąć WODNIK-a? Czy to prawda, że EGRO już zwozi na teren przy Piwnicznej śmieci? Dlaczego wszystko robi się w tajemnicy przed mieszkańcami.

Jak na te wszystkie pytania odpowiedział burmistrz i ERGO? Co o sprawie sądzą radni? O tym już w jutrzejszym wydaniu Nowej Gazety Trzebnickiej.

Tymczasem okazuje się, że dzięki naszemu artykułowi sprawą zainteresowali się także radni powiatowi. Robert Adach na swoim profilu zamieścił taką informację:

1 KOMENTARZ

  1. Normalnie sęsacja goni sęsacje, a jak się włączy były starosta to mega sęsacja gwarantowana! Domniemania, spekulacje typu „istnieje morzliwosc” , być morze itp. Ogarnijcie się bo takie sianie fermentu to zwykła krecia robota.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here