Uwaga, zmieniają organizację ruchu

391

Jak informuje Urząd Miejski w Obornikach Śl., w związku z planowanym uruchomieniem Integracyjnego Żłobka Miejskiego „Pod Grzybkiem” zmieni się organizacja ruchu na ulicach Kasztanowa i Orkana w rejonie żłobka.

Po pierwsze, wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania i postoju na ulicy Orkana od skrzyżowania z ulicą Mickiewicza w kierunku żłobka.

Po drugie, wjazd na parking przy żłobku na ulicy Kasztanowej odbywał się będzie pierwszym zjazdem na parking od strony ulicy Orkana, a wyjazd drugim zjazdem w dalszej części ulicy Kasztanowej.

Kolejną zmianą będzie to, że ulica Kasztanowa od skrzyżowania z ulicą Orkana do wyjazdu z parkingu przy żłobku na ulicę Kasztanową będzie drogą dwukierunkową.

Poza tym, na ulicy Kasztanowej obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania i postoju od skrzyżowania z ulica Orkana do wyjazdu z parkingu na ulicę Kasztanową.

Ważne są też wprowadzone zasady w parkowaniu: na parkingu przy żłobku na ulicy Kasztanowej umieszczona zostanie tablica informacyjna o treści: „W dni powszednie w godzinach 6:00-17:00 z parkingu mogą korzystać wyłącznie osoby odwożące dzieci do żłobka. W dni wolne od pracy oraz w dni powszednie w godzinach 17:00-6:00 parking ogólnodostępny. Pojazdy pozostawione na parkingu na dłużej niż 24 godziny zostaną odholowane na koszt właściciela”.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here