Rusza kolejna edycja „Kultury na zakręcie”. Można otrzymać 5 tys. zł

80

OKSiR w Wiszni Małej ogłasza nabór wniosków w konkursie „Kultura na Zakręcie 2018”. W tym roku z budżetu Gminy Wisznia Mała na promowanie inicjatyw kulturalnych przeznaczonych zostanie 25 tys. zł.

Celem Konkursu jest nawiązanie i wzmocnienie współpracy między Ośrodkiem Kultury Sportu i Rekreacji, a aktywnymi społecznie i kulturalnie mieszkańcami gminy Wisznia Mała.

Jeśli masz pomysł na upowszechnianie kultury, to koniecznie zgłoś się. Konkurs skierowany jest do mieszkańców gminy Wisznia Mała, występujących jako grupa formalna, grupa nieformalna lub osoba indywidualna.

Termin realizacji projektu musi zawierać się w okresie
od 16 kwietnia do 15 listopada 2018

Ogólna kwota całego projektu ma wynieść 25 tys. zł brutto. Maksymalna kwota dofinansowania jednego pomysłu może wynieść 5 tys. zł brutto. OKiS w Wiszni Małej zapewnia przy realizacji wyłonionych w konkursie inicjatyw lokalnych wsparcie finansowe, infrastrukturalne oraz merytoryczne.

Wnioski konkursowe na formularzu elektronicznym należy składać do 3 kwietnia 2018 do godz. 23:59.Wszelkie dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.oksir.wiszniamala.pl.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here