OSP Pawłów Trzebnicki podsumowało miniony rok

244
Fot. Prusice.pl

Na zaproszenie Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Pawłowie Trzebnickim w sobotę 3 marca Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz wspólnie z Sekretarzem Miasta i Gminy Prusice Grzegorzem Terebunem wzięli udział w Walnym Zebraniu Sprawozdawczym OSP. Podczas zebrania wyróżniono za mobilność w podejmowaniu działań ratowniczo-gaśniczych w 2017 roku druhów Łukasza Zycha, Adama Baranowskiego i Tomasza Szczurka.

W trakcie Walnego Zebrania zostało przedstawione sprawozdanie z działalności za 2017 rok, a także omówiono harmonogram prac termomodernizacyjnych budynku OSP i świetlicy wiejskiej, które mają się zakończyć do końca czerwca 2018 roku. Wśród ważniejszych tematów sobotniego zebrania było podjęcie decyzji o  rozpoczęciu starań przez Zarząd OSP o nadanie sztandaru dla jednostki, który zostanie uroczyście przekazany w 2019 roku przy okazji Jubileuszu 70-lecia jednostki w Pawłowie Trzebnickim.

W zebraniu wzięli udział także Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Prusice, a jednocześnie członek OSP Pawłów Trzebnicki Zbigniew Ziomek,  ks. Proboszcz Parafii Św. Michała Anioła we Wszemirowie Piotr Wojciechowski, Kapelan Powiatowy ks. Kazimierz Czuczoła oraz Sołtys wsi Pawłów Trzebnicki Ewelina Fajer.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here