Świętujemy Dzień Kobiet w Obornickim Ośrodku Kultury

203
Makutu Kuchnia Kosmetyczna

Z okazji Dnia Kobiet również Obornicki Ośrodek Kultury zaplanował kilka atrakcji dla pań. Bez względu na wiek wszystkie panie mogą przyjść na spotkanie pn.”Naturalna pielęgnacja”.

Spotkanie odbędzie się 8
marca o godz. 19:00

W programie przewidziany jest pokaz i wykład prowadzone prze Katarzynę Majewską, założycielkę Makutu Kuchnia Kosmetyczna, która opowiem o produktach naturalnych, spożywczych jakich warto używać do pielęgnacji – masła, oleje, zioła.

– Zobaczymy jak łatwo zrobić balsam do dłoni w swojej kuchni. Przetestujemy naturalne kosmetyki i przekonamy się, że mogą być lekkie i w pięknych kolorach. – zapowiadają organizatorzy. 

Na pożegnanie każda uczestniczka otrzyma w ładnym pudełeczku 15 ml marchewkowo- lawendowego balsamu do dłoni zrobionego na pokazie!

O prowadzącej:

Katarzyna Majewska: absolwentka Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego, specjalistka ds. badań klinicznych. Jako wieloletni pracownik koncernów medycznych i chemicznych brała udział w badaniu nowych substancji leczniczych. Laureatka kursów zielarskich i perfumiarskich, ogrodniczka, pasjonatka roślin i natury. Organizatorka szkoleń, warsztatów zielarskich i kosmetycznych, właścicielka MAKUTU -Kuchni Kosmetycznej, miejsca założonego z pasji do tworzenia i dzielenia się tą wiedzą.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Zapisy prowadzone są do 6.03.18 w sekretariacie Obornickiego Ośrodka Kultury i pod nr tel.: 71 310 12 51.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here