Zobacz pasjonującą dyskusję radnych na obradach w Gminie Trzebnica [FILM]

558

Tak gorącej i pasjonującej dyskusji na sesji, dawno już nie widzieliśmy. A tak na poważnie, warto zobaczyć ten film, by obejrzeć, co robią, jak pracują i za co biorą pieniądze radni z Gminy Trzebnica? Sesja w gminie, to powinna być okazja do dyskusji, o sprawach nie tylko, samorządu, ale przede wszystkim mieszkańców.

Tymczasem w trzebnickiej gminie, radni siedzą cicho i praktycznie się nie odzywają. Nikt o nic nie pyta. Nikogo nie interesują sprawy przetargów, gdzie pokazywaliśmy wiele nieścisłości. I o zgrozo, nikogo nie interesują inwestycje, które są często dużo droższe niż przewidywano.

Można wręcz odnieść wrażenie, że rani są jakby wystraszeni. A może nie chcą się odzywać, bo tak im wygodnie? Tak czy inaczej, warto zobaczyć film, by wyrobić sobie zdanie na temat pracy trzebnickich radnych.

4 KOMENTARZY

  1. no maja poukladane dom dziecka w obornikach w ruinie szpital zmigrod ruina nawet baszta w zmigrodzie prezentuje sie lepiej placowki ze starym betonem z prl nie do skruszenia brak pomyslu na rozwoj ja mam ,,,,,

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here