Roszady na dyrektorskich stanowiskach

604
@pixabay.com

Kiedy ogłosi pan konkurs na dyrektora? Panie starosto, mówił pan że „niebawem”. Dlaczego ogłosił pan konkurs na inne stanowisko, na dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych? Dlaczego akurat na to, a nie na inne?….

Te oraz wiele innych pytań padło do Starosty Waldemara Wysockiego podczas ostatniej komisji społecznej w powiecie trzebnickim. Sądząc po decyzjach i roszadach na stanowiskach dyrektorskich można pokusić się o stwierdzenie, że polityka kadrowa prowadzona jest w dość nietypowy sposób.

Czy jest ona właściwa?

Postanowiliśmy się przyjrzeć i podsumować kto i w jaki sposób został powołany na stanowisko dyrektorskie w starostwie oraz podległych mu jednostkach.

sprawdź w aktualnym numerze
NOWej gazety trzebnickiej
kto? gdzie i jak został powołany?

 

3 KOMENTARZY

  1. To taka moda teraz. Powołuje się na pełniących obowiązki. W trzebnickim ośrodku kultury, konkursu nie było już od kilku lat. A jak ogłoszono to zaraz go unieważniono. Teraz kolejna pani jest p.o. dyrektora. Po prostu „sami swoi”…

  2. E tam, najlepszy numer był z powołaniem prezesa aquaparku. Stanowisko dostał synek radnego Zielonki. Zapewne doktor o nic nie prosił i nie zabiegał. Szkoda tylko, że znowu burmistrz rozdaje prezesury bez konkursu. A jakie kwalifikacje ma ten chłopczyk? Tego nawet nie chce powiedzieć. Masakra i tak na każdym kroku…

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here