Nowy dyrektor szpitala rehabilitacyjnego

1041
Artur Kanicki, jeszcze jako prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej

Starosta powołał nowego dyrektora szpitala rehabilitacyjnego w Żmigrodzie. To już potwierdzona informacja. Kim jest nowy dyrektor?

Jeszcze do niedawna pełniącym obowiązki dyrektora Szpitala Rehabilitacyjnego i Opieki Długoterminowej w Żmigrodzie był Dominik Budziak. Nie był „dyrektorem z konkursu”, a z „powołania”. Jeszcze w zeszłym roku zrezygnował z szefowania szpitalowi. Jak mówił na jednej z sesji Rady Powiatu starosta Waldemar Wysocki, Budziak zrezygnował sam, nikt go do tego nie namawiał.

 

Co wiemy o nowym szefie szpitala?

Jak dowiedzieliśmy się, nowym dyrektorem został Artur Kanicki

Przypomnijmy, że Artur Kanicki był prezesem Zakładu Gospodarki komunalnej w Żmigrodzie. Kiedy pytaliśmy o powody odwołania go, Robert Smoczyński, przewodniczący Rady Nadzorczej odpowiedział: – Prezes został odwołany, ponieważ rezultaty osiągane przez spółkę były niezadowalające.

Jak podał na swoim profilu facebookowym Artur Kanicki, jest mieszkańcem Żmigrodu, ale pochodzi z Góry. Piastował już stanowisko Naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska w Urzędzie Miasta i Gminy w Górze. Jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego.

Więcej na ten temat piszemy w aktualnym 7/2018 numerze
NOWej gazety trzebnickiej

 

1 KOMENTARZ

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here