Ile stracili na Kwiatkowskim?

990
Dariusz Skiba wyjaśniał, że spodziewał się większego zainteresowania koncertem

 To miała być wielka atrakcja dla mieszkańców Żmigrodu i okolic. Koncert miał przyciągnąć ogromne rzesze fanek młodego piosenkarza. Organizatorzy myśleli, że na występ przyjdzie tylu słuchaczy, że będzie to impreza masowa. Jak się jednak okazało, koncert Dawida Kwiatkowskiego przyniósł Zespołowi Placówek Kultury w Żmigrodzie stratę.

Dawid Kwiatkowski to młody artysta. Starszemu pokoleniu, może być nieznany. Młodsze zna jego piosenki, śledzi jego karierę. Szerszej grupie publiczności artysta może się kojarzyć z muzycznym talent show „The Vice of Poland”. Jeszcze podczas ferii Dawid Kwiatkowski wystąpił w Żmigrodzie.

Patryk Andrzejewski (na zdjęciu z mikrofonem) dopytywał, jaką stratę przyniósł koncert

O koszty imprezy dopytywał na ostatniej sesji Rady Miejskiej radny Patryk Andrzejewski.

Jak się okazało,
nie bez przyczyny

Więcej na ten temat w NOWej gazecie trzebnickiej lub
w e-wydaniu, które dostępne jest tutaj.

 

 

3 KOMENTARZY

  1. To bylo z góry wiadome że tak będzie,jak tylko usłyszałem kogo to koncert,ten który go wymyślił powinien oddać prywatne pieniądze. Na każdego innego piosenkarza,piosenkarkę przyszłoby o wiele więcej osób i by się kasa zwróciła,nawet gdyby więcej kosztował. Ciekawe kto wymyślił Kwiatkowskiego?

  2. Uważam ze koncert Dawida kwiatkowiego był niesamowity, wiele osób to potwierdza. Wiele ludzi zapamięta ten dzień do końca życia i będzie wspominać te cudowne chwile. Uwazam ze pula ponad 1000 biletów to zdecydowanie za dużo, jednak jestem pewna gdyby Dawid został zaproszony na dni miasta, zainteresowanie było by duzo większe, plenerowy koncert zawsze przyciąga większa ilość odbiorców. Mimo wszystko był to najlepszy koncert ba jakim mogło się być, dziękuje

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here