Bezpłatne szkolenia dla rolników i domowników

311

W dniu 20 lutego 2018 r. o godz. 9.00 w Urzędzie Miejskim w Obornikach Śląskich odbędzie się szkolenie dla Rolników z terenu Gminy Oborniki Ślaskie.

Szkolenie organizowane jest przez Urząd Miejski w Obornikach Śląskich oraz DODR – Oddział Terenowy w Trzebnicy – przy współpracy z KOWR-em OT we Wrocławiu, Krusem w Trzebnicy, Państwowym Powiatowym Inspektorem Weterynaryjnym. W ramach szkolenia m.in. omówione będą zagadnienia, dotyczące działania w ramach PROW 2014-2020, zasad ochrony gospodarstw przed ASF (Afrykański pomór świń), postępowania w przypadku ptasiej grypy, przepisów z zakresu ubezpieczenia społecznego rolników.

Ponadto, w dniu 6 marca 2018 r.w Urzędzie Miejskim w Obornikach Śląskich zaplanowane zostało szkolenie dla Rolników z terenu Gminy Oborniki Ślaskie w zakresu E-wniosków, czyli dopłat bezpośrednich w roku 2018 przez internet.

Szkolenie to jest istotne ze względu na ważne zmiany w 2018 roku w zakresie podstawowych zasady dotyczących sposobu składania wniosku o przyznanie płatności.

Więcej informacji o zmianach dotyczących składania wniosków o dopłaty bezpośrednie znajdziesz w jutrzejszym 6/2018 numerze NOWej gazety trzebnickiej.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here