Przelew z UK do Polski. Jak zrobić przelew z odbiorem na poczcie?

270

Jeśli planujesz zlecenie międzynarodowego przekazu środków, decydując się na skorzystanie z usług pozabankowego operatora transakcji, możesz wybrać opcję wykonania przelewu z UK do Polski z odbiorem na poczcie. Dowiedz się, jak to zrobić i poznaj zalety przedstawionego rozwiązania.

Co charakteryzuje przelewy z odbiorem na poczcie?

Wykonywanie przekazów zagranicznych z odbiorem na poczcie jest proste, wygodne i bezpieczne. Pieniądze trafiają do wskazanej osoby nawet w 10 minut. Powierzone środki odbiorca pobierze w wybranej przez siebie placówce. Renomowane firmy pośredniczące współpracują z 5000 oddziałami. Niska opłata, niezależna od przesłanej kwoty zachęca do skorzystania z tego opłacalnego wariantu przelewu z UK do Polski. Co więcej, odbiorca nie musi posiadać konta bankowego, aby pobrać środki.

Przez internet

Aby zrobić przekaz międzynarodowy z Wielkiej Brytanii z odbiorem na poczcie należy zarejestrować się lub zalogować w odpowiednim serwisie transakcyjnym. Wykonanie operacji przez internet to bardzo wygodny sposób, niewymagający wychodzenia z domu. Po uzupełnieniu danych klient zleca przelew z UK do Polski, wybierając opcję „odbiór na poczcie”. O bezpieczeństwo wprowadzonych informacji i powierzonych środków dbają innowacyjne certyfikaty bezpieczeństwa oraz licencje udzielone przez instytucje nadzorujące legalność działań podmiotów funkcjonujących na rynku finansów. Po wypełnieniu wszystkich rubryk i zatwierdzeniu regulaminów, odbiorca przekazu otrzyma SMS z dwoma numerami identyfikującymi transakcję. Jednym z nich jest kod transakcji, czyli unikalny kod nadawany pojedynczemu zleceniu przelewu. Drugi ciąg cyfr to numer działający w systemie Banku Pocztowego. Każdy z numerów trafia zarówno do nadawcy, jak i do odbiorcy przelewu. Pierwszy z kodów uzyskuje się drogą mailową, drugi – drogą mailową oraz SMS-em wysyłanym na numer podany w trakcie zlecania przelewu z UK do Polski. Odbiorca udaje się do wybranej przez siebie placówki pocztowej. Tam okazuje numery transakcji, swój dowód osobisty, a na końcu odbiera pieniądze.

Przez agenta

Jeśli wolisz zlecić przelew międzynarodowy, korzystając z pomocy agenta, musisz odwiedzić do w wybranym oddziale firmy pośredniczącej. On dopełni wszelkich formalności, wypełni wymagane dane i poinstruuje Cię o szczegółach transakcji. Po zleceniu przekazu odbiorca i nadawca otrzymają SMSy z numerami identyfikującymi. Wspomniane kody trzeba okazać na poczcie razem z dowodem osobistym. Wówczas można odebrać pieniądze przesłane z Wielkiej Brytanii.

Wykonanie przelewu z UK do Polski z opcją odbioru na poczcie to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy osoba mająca otrzymać przesłaną sumę pieniędzy nie posiada aktywnego rachunku bankowego. W prosty sposób, czy to za pośrednictwem agenta, czy to przez internet wykonamy przekaz, który trafi do odbiorcy nawet po 10 minutach od zlecenia transakcji. Przedstawione rozwiązanie okazuje się wyjątkowo szybkie, bezpieczne i wygodne, dlatego warto wziąć je pod uwagę, gdy decydujemy się na zrobienie przelewu z zagranicy.

Przelej pieniądze z UK do Polski na: https://www.easysend.pl/przelewy-z-uk-do-polski.

SPONSOROWANE

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here