Burmistrz wystawił się na aukcji! Możesz wylicytować Roberta Lewandowskiego

233

Burmistrz Robert Lewandowski wystawiony na aukcję Allegro! I to jeszcze w szczytnym celu, bo wpłata za jeden dzień w jego towarzystwie wspomoże Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby spędzić jeden dzień z Burmistrzem Gminy Żmigród. Jesteście ciekawi, jak wygląda jego praca? Chcielibyście przekonać się, jak to jest pełnić tak odpowiedzialną funkcję? A może po prostu chcecie poznać „głowę” naszej gminy tak po prostu, jakim jest człowiekiem prywatnie? Teraz macie taką możliwość. Licytujemy i pomagamy! 

Żmigrodzki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawia do gry w WOŚP-owej drużynie swojego kapitana – Roberta Lewandowskiego! Przedmiotem aukcji jest DZIEŃ z ROBERTEM LEWANDOWSKIM – burmistrzem Żmigrodu!

Niewiele osób na świecie może pochwalić tym, że spędziło cały dzień z Robertem Lewandowskim. Zwycięzca naszej licytacji będzie mógł to zrobić! Co więcej, podczas spotkania z burmistrzem będzie miał okazję zobaczyć jak w praktyce wygląda trudna sztuka kierowania zespołem mającym ponad 15 000 zawodników – naszą gminą.

Jeśli zwycięzca będzie zainteresowany rozegraniem meczu przeciwko drużynie Roberta Lewandowskiego – możemy się spotkać na murawie! Tylko pamiętajcie, że gracie z drużyną dużego kalibru ” – taka informacja pojawiła się na Facebooku Urzędu Miejskiego w Żmigrodzie. Kiedy w piątek sprawdzaliśmy stan licytacji na allegro, dzień z Robertem Lewandowskim (burmistrzem) wart był 710 zł.

Ale spokojnie, wszyscy mają jeszcze szansę na wygranie tej szczególnej aukcji, ponieważ trwa ona do 25 stycznia, do godz.18:16:51

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here