Kradł w dużych sklepach

922

Jego łupem był głównie drogi, markowy alkohol. Zatrzymali go żmigrodzcy policjanci, którzy współpracowali z ochroną jednego z marketów dyskontów spożywczych. Mężczyzna jest podejrzany o to, że może mieć na swoim koncie, co najmniej kilkanaście takich kradzieży popełnionych w innych sklepach tego dyskontu.

Sprawca już usłyszał zarzuty, teraz grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności

Przy tej sprawie policjanci współpracowali z ochroną sklepu. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Żmigrodzie zatrzymali mieszkańca Wałbrzycha, któremu udowodnili kradzież sklepową markowej wódki o wartości 900 zł.

Policjanci w prowadzonym postępowaniu zgromadzili materiały dowodowe, które potwierdzają, że mężczyzna ma na swoim koncie szereg kradzieży sklepowych na terenie Dolnego Śląska. Okazało się, że kradzieży dokonywał również w Brzegu Dolnym, Wołowie, Środzie Śląskiej, Rawiczu i Wąsoszu. Skradzione mienie ujawnione przy sprawcy zwrócono do sklepu. Już został zatrzymanemu mężczyźnie przedstawiony zarzut kradzieży i wyjaśniane są okoliczności pozostałych kradzieży – mówi Piotr Dwojak, oficer prasowy trzebnickich policjantów.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here