Podaruj dom czworonogom i zaadoptuj psiaka

176
Fot: @pixabay.com
Co roku tysiące pięknych i kochających psów trafia do schronisk w całej Polsce, a tylko mniej niż połowa znajduje nową, kochającą rodzinę.

Jeśli szukasz przyjaciela na całe życie, zaadoptuj psiaka, zanim trafi do schroniska

Tam jego szanse na znalezienie pełnego ciepła domu maleją jeszcze bardziej. Adopcja psa, zwłaszcza jeśli ma być to twój pierwszy w dorosłym życiu pies, wymaga głębokiego przemyślenia i dobrego przygotowania. To jedna z najbardziej odpowiedzialnych, a przy tym najszlachetniejszych decyzji, jaką możesz podjąć, dlatego zastanów się dobrze, bo żywe stworzenie to nie zabawka!

W Trzebnickim Klubie Psa
czeka kilka psiaków!

Fart
Fart – przebywa pod opieką Trzebnickiego Klubu Psa od kwietnia 2017 roku. Aktualnie jest w domu tymczasowym. Został najprawdopodobniej wyrzucony z auta przy zjeździe na Trzebnicę, koczował tam kilka dni, dopóki nie został odłowiony. Psiak jest niewidomy, jest to najprawdopodobniej wada genetyczna – radzi sobie jednak świetnie, naprawdę nie wymaga wiele. Fart świetnie dogaduje się z łagodnymi psami i suczkami.
Parys

Parys – jest pod opieką TKP od sierpnia 2017 r.  Psiak nie miał łatwego życia, był psem łańcuchowym. Jeszcze przez wiele tygodni widać było na jego skórze ślady mocno zaciśniętego łańcucha, z którego najprawdopodobniej zerwał się sam i uciekł lub został tak porzucony. Parys jest pięknym, dużym i postawnym psem. Ma jednak już kilka latek na karku. Początkowo nieco wycofany, jednak szybko przekonał się do ludzi, a miłość do człowieka łatwo można dostrzec w jego oczach. Uwielbia być głaskany, jest też sporym łasuchem i za psi przysmak zrobi wszystko. Czułby się świetnie w domu z ogrodem.

Cywil

Cywil – to psiak w typie owczarka niemieckiego. Został znaleziony kilka dni przed sylwestrem. Niestety nikt go nie szuka. Psiak jest zadbany i młodziutki, ma nie więcej niż 2 lata (max). Jest bardzo przyjacielski, kocha ludzi i rozdaje psie buziaki na prawo i na lewo. Potrafi podać łapę, a widok człowieka go tak ekscytuje, że chodzi na dwóch łapach. Będzie wspaniałym towarzyszem dla rodziny, szczególnie aktywnej.

Śnieżka

Śnieżka – cudna labradorka, która tułała się całe życie, oceniana jest na około 6-7 lat. Zasługuje wreszcie na nowy dom. Sunia całe życie była zdana na siebie i przeganiana z kąta w kąt, przestała ufać ludziom. Wymaga wielkiej pracy, cierpliwości i doświadczenia pracy z trudnym psem. Ktoś, kto podaruje jej szansę i będzie z nią cierpliwie pracował, zyska jednak wspaniałego towarzysza i dozgonną psią wdzięczność do końca życia.

Karmel

Karmel – został znaleziony kilka miesięcy temu, najprawdopodobniej został wyrzucony. Obecnie jest w domu tymczasowym w Warszawie, w którym uczy się zasad i życia z ludźmi i psimi kolegami. Jest grzecznym, ciekawskim i odważnym psiakiem, który zrobił ogromne postępy w domu tymczasowym. Fantastycznie dogaduje się z innymi psami, jest bardzo przyjacielskim psem średniej wielkości.

Fox

Fox – został znaleziony 2 stycznia w miejscowości Koczurki pod Trzebnicą, być może przestraszył się petard i uciekał, jednak do tej pory nie zgłosił się właściciel. Szukamy pilnie właściciela lub domu tymczasowego. Jeśli właściciel się nie znajdzie, od 16 stycznia psiak będzie do adopcji. Fox dał się poznać jako bardzo grzeczny, spokojny piesek.

Kontakt w sprawie adopcji:

Trzebnicki Klub Psa
e-mail: tkp.zsercemdozwierzat@gmail.com
tel: 575 524 814 / 881 720 473 (po godz 17-tej w dni robocze)

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here