Grad medali dla tancerek

439

STK Sofija Trzebnica za układ pt: „Drzewa”, Sofijki zdobyły drugie miejsce, otrzymując srebrne medale (do poprzedniego składu dołączyły: Magda Wojtkowiak i Weronika Franczak). Żmigrodzianki uplasowały się tuż za podium na czwartym miejscu.

Po zawodach, jedna z mam na Facebooku napisała: „Dwa miesiące bez sali. I taki sukces. Trudno mi ukryć łzy wzruszenia jak na to patrzę. Kasia jesteś Wielka mówiłam to już wiele razy, muszę powiedzieć jeszcze raz. Ogromne brawa dla wszystkich trenerek. A przed tancerkami – kapelusze z głów! Ogląda się to z ogromną przyjemnością i jestem pewna, że nie tylko moje serce podskakuje do góry – każda matka ociera łezkę oglądając te filmiki. Fajnie, że jest ktoś, kto zawsze znajduje czas, jest wiernym kibicem i pięknie nagrywa. Dzięki Panie Piotrze ;-)”

– Niesamowite zaangażowanie, pasja oraz dyscyplina, zaowocowały kolejny raz u naszych uczennic. Zaprezentowały naprawdę wysoki poziom taneczny i artystyczny. Jesteśmy z nich bardzo dumne i bardzo szczęśliwe z sukcesów – mówiły zgodnie instruktorki.

A już w najbliższą niedzielę medalistki Sofiji z Obornik Śląskich będzie można zobaczyć w SP nr 3
w Obornikach Śląskich, podczas pokazu na kiermaszu świątecznym.

Zapraszamy!

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here