Grad medali dla tancerek

464
Kogut, zdobyty...

To były dwa bardzo pracowite, ale zarazem udane weekendy dla zawodniczek ze STK Sofija. Dziewczynki z zawodów przywiozły puchary i medale.

W sobotę, 2 grudnia w Oławie odbył się Ogólnopolski Festiwal Zespołów Tanecznych „Koguci Pazur”. Konkurencja była bardzo duża. Baletnice z Sofiji zaprezentowały się w duetach, mini formacjach i formacjach.

Sofijki wypadły doskonale

STK Sofija Żmigród po raz pierwszy zdobyła pierwsze miejsce „złoto”, za choreografię w tańcu współczesnym, kategoria mini formacje do 15 lat oraz srebro w kategorii taniec jazzowy (mini formacje do 15 lat). Medalistkami zostały: Maja Sajewicz, Maja Poślednik, Maria Kilian, Aleksandra Szczotka i Magda Kuligowska.

STK Sofija Trzebnica, zatańczyła dwa duety i dwie formacje i tu ponownie miejsca na podium: Zofia Bildz i Oliwia Waleńców zdobyły srebro, a Wiktoria Kuszaj i Izabella Trześniowska brąz. W układzie  grupowym dziewczęta wytańczyły srebro, za choreografię pt : ” Drzewa ” w tańcu współczesnym oraz srebro za kategorię show dance (choreografia pt: ” Kaktus”). Medalistkami zostały: Marcelina Obała, Julia Soto, Eva Bouwman, Paulina Basiak, Nikola Szymańska, Zofia Bildz, Wiktoria Kuszaj, Oliwia Waleńców i Izabella Trześniowska.

Czytaj na kolejnej stronie…

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here