Pomysł na prezent na 40. urodziny dla wyjątkowej kobiety

457

Przekroczenie 40-stki to szczególny moment w życiu każdego człowieka. Dla niektórych jest postrzegany jak granica, po której pewnych rzeczy już nie wypada robić. Jest to błąd. W przypadku kobiet, o których wieku raczej nie wypada rozmawiać, prezent na te urodziny może być szczególnie kłopotliwy. Z innej perspektywy, kobieta, która wkracza w kolejną dekadę powinna szczycić się tym, korzystać z tego, że ma już odchowane dzieci i stałą sytuację zawodowa i próbować nowych rzeczy. Oto kilka pomysłów na prezent urodzinowy dla wyjątkowej kobiety.

Nigdy nie jest za późno na naukę…

Pomyśl o wybraniu dla bliskiej Ci kobiety kursu. Gotowanie, taniec latynoamerykański, a może wyrób świec? Wybór jest ogromny, a wszystko zależy od zainteresowań Twojej mamy/ siostry/ żony. Z jednej strony możesz wybrać coś co jest bliskie jej zainteresowaniom np. jeżeli fantastycznie gotuje, może być to kurs gotowania kuchni japońskiej lub indyjskiej, aby pokazać jej nowe możliwości w dziedzinie dobrze jej znanej. Z drugiej strony kurs uczący czegoś zupełnie nowego – jak na przykład szkolenie z zakresu gry na jakimś instrumencie może być początkiem do nowej pasji.

…i spełnianie marzeń!

Te magiczne urodziny powinny służyć jako pretekst to zrealizowania najskrytszych marzeń. Wiesz, że kobieta bliska Twojemu sercu zawsze marzyła o zobaczeniu rafy koralowej, ale zawsze się bała? Śmiało, do wyboru jest wiele szkoleń umożliwiających poznanie nurkowania z wykwalifikowanym instruktorem, aby w przyszłości móc samemu zgłębiać tajemnice mórz i oceanów. Dla wyjątkowo odważnych proponujemy skok ze spadochronu bądź bungee – kilkuminutowy lot w powietrzu będzie zastrzykiem adrenaliny i wydarzeniem, które zapamięta do końca życia.

Nowa wersja

Dla kobiet, o których wiesz, że nie są zadowolone ze swojego wyglądu wybierz metamorfozę. Może być to wizyta w centrum handlowym ze stylistą, który nakreśli nowy styl ubierania się lub ekstremalna metamorfoza u profesjonalnego wizażysty. A może wiesz lub domyślasz się, że bliska Ci kobieta marzy o popracowaniu nad swoją sylwetką, ale boi się zacząć? W takim wypadku idealnym pomyłem na prezent będzie trening z trenerem personalnym, który zarówno rozpisze dietę jak i ćwiczenia odpowiednie do sylwetki i stylu życia obdarowanej.

Podróż z przygodami

Chcesz, aby prezent został zapamiętany na naprawdę długo i dostarczył wyjątkowych wspomnień. Zaplanuj weekendowy wyjazd w szczególne miejsce np. relaksujący pobyt w SPA w górach lub kilkudniowy rejs jachtem po Mazurach. Takie niecodzienne chwile będą wyjątkowym doznaniem i na pewno każda miłośniczka podróży poczuje się rozpieszczona.

Brama do męskiego świata

Kolejną alternatywą do tradycyjnych prezentów może być przeżycie, które na pierwszy rzut oka nie jest adresowane do Pań. Wizyta na strzelnicy, jazda offroadem, gokarty, a może kilka okrążeń na torze wyścigowym Porsche lub Lamborghini? Kto wie, może taki „męski” prezent będzie powodem do radości dla nie jednej dojrzalszej Pani. Kup jej przepustkę do zupełnie innego świata i dostarcz wielu nowych doznań.

Zaskocz ją

Chyba najgorsze co możesz zrobić to kupić wyjątkowej kobiecie kosmetyk np. krem na zmarszczki 40+. Nie popełniaj takich błędów, myśląc szablonowo i kup prezent, który da jej radość dziecka, a zobaczysz, że przestanie martwić się jakimikolwiek granicami wieku oraz tym co powszechnie wypada i nie wypada robić.

Poszukujesz oryginalnych pomysłów? Sprawdź: https://www.superprezenty.pl/prezenty-na-urodziny/prezenty-na-40-urodziny.

SPONSOROWANE

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here