Na miejscu tragedii w Wiszni Małej wciąż przybywa zniczy

940
Na miejsce strzelaniny przynoszone są znicze i wieńce

Po wczorajszej strzelaninie, podczas której zginął jeden policjant oraz napastnik, mieszkańcy wciąż przynoszą znicze i wieńce, oddając tym samym cześć i szacunek zabitemu policjantowi. Wszyscy łączy się w bólu z rodziną zabitego funkcjonariusza.

Przypomnijmy, że o akcji, która miała miejsce w nocy z soboty na niedzielę w Wiszni Małej, mówi cała polska

W szpitalu, w którym leży jeden z trzech rannych policjantów, dziś o godz. 13:30 odbyła się konferencja prasowa z udziałem szefa MSWiA, szefa policji oraz lekarzy, którzy zajmują się rannym policjantem.

Co zaciekawi zapewne wielu mieszkańców powiatu trzebnickiego,w zespole, który będzie operował rannego policjanta, jest znany wszystkim dr Adam Domanasiewicz.

Obserwując przejeżdżające przez Wisznię Małą auta, da się zauważyć, że wielu kierowców zwalnia i przygląda się miejscu zdarzenia.

Policjanci rozpoczęli też akcje zbierania pieniędzy dla rodziny zabitego policjanta. Każdy, kto chce pomóc rodzinie, może wpłacić pieniądze. Nr konta, Bank PKO BP: 87 1440 1156 0000 0000 1172 5748 z dopiskiem „Pomoc rodzinie Mariusza„.

O całej akcji przeczytasz również tutaj: http://nowagazeta.pl/2017/12/pilne-strzelanina-w-wiszni-malej-dwie-osoby-zgninely/

1 KOMENTARZ

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here