Z ostatniej chwili: Nowa fontanna przy Solnej w remoncie?

578
Co takiego robili robotnicy przy nowej fontannie?

Takie zdjęcie otrzymaliśmy dzisiaj od jednego z Czytelników. Niestety, ze względu na późną porę, nie udało nam się w gminie dowiedzieć, czym spowodowane są prace przy fontannie, która dopiero co oddana została do użytku.

Być może prace są efektem jakiś niedociągnięć i związane są ze zwykłą reklamacją, a może chodzi o przebudowę, niefortunnych murków, na których ostatnio doszło do pierwszego wypadku…

A co Wy o tym sądzicie?

4 KOMENTARZY

  1. Ta fontanna kiedykolwiek została oddana do użytku? Kiedy? Kto widział? Wg mnie przeprowadzono próby, stwierdzono niedoróbki, i teraz są poprawiane błędy. Ale ja mam wiele pytań: Kto ten bubel zaprojektował, ile za projekt wziął kasy, kto akceptował ten projekt, kto go zatwierdził do realizacji? I pytanie zasadnicze: ILE TO KOSZTOWAŁO ??? I czy była zgoda Rady Gminy? Fontanna podczas budowy była kilkakrotnie rozbierana, zniszczono furę materiałów budowlanych. Czy koszty poniesie niesumienny wykonawca, czy może my mieszkańcy za to zapłacimy? A może projektant?

  2. za pieniądze wydane na tą fontannę i w krótszym czasie (pod warunkiem oczywiście wybrania lepszego wykonawcy niż to całe PSS) gotowe byłoby rondo na skrzyżowaniu Milicka – Prusicka. A propos: co z tymi rondami? Miały być gotowe w tym roku. Reklama cały czas wisi.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here