Wybieramy najsympatyczniejszego pupila !

212

Drodzy Czytelnicy, przypominamy Wam o trwającym do 4 grudnia plebiscycie „Pochwal się swoim zwierzakiem”. Każdego tygodnia w NOWej gazecie trzebnickiej publikujemy zdjęcia nadesłanych zwierzaków wraz z przyporządkowanymi im numerami.

Głosować można za pomocą kuponów dostępnych w gazecie oraz SMS-ów.

Jeden kupon z gazety to równowartość 5 pkt. 1 sms to 2 pkt oddane na jedno zdjęcie.

Aby wziąć udział w głosowaniu SMS, na numer 71601 należy wysłać wiadomość, w treść wpisując PUPIL.X (w miejsce X należy wpisać numer wybranego pupila ze zdjęcia, np. PUPIL.99. Wielkość liter nie ma znaczenia, ale pamiętajmy o kropce między PUPIL a numerem zwierzaka). Koszt jednego SMS-a to 1,23 zł z VAT.

Aby zagłosować za pomocą kuponu, należy wycięty i odpowiednio wypełniony kupon dostarczyć osobiście lub wysłać pocztą na adres redakcji: NOWa gazeta trzebnicka, ul. Armii Krajowej 2 B, 55-100 Trzebnica.

Czytelnik uczestniczący w głosowaniu może oddać dowolną liczbę głosów. Konkurs trwa od 19 października od godz. 6.00 do 4 grudnia, do godziny 16.00.W przypadku głosowania na kuponach z gazety, liczy się data dostarczenia kuponu do redakcji.

Zwycięzca zostanie ogłoszony w papierowym wydaniu NOWej gazety trzebnickiej – 7 grudnia 2017 roku.

Dla zwycięzców przewidziane zostały atrakcyjne nagrody!!!

I miejsce- upominek o wartości 200 zł

II miejsce – upominek o wartości 100 zł

III miejsce – upominek o wartości 100 zł

Dodatkowo, dla osoby, która odda najwięcej głosów w konkursie (sms-y oraz kupony) otrzyma bon upominkowy o wartości 200 zł.

Zachęcamy do udziału w zabawie 🙂

Wspólnie wybierzmy najsympatyczniejszego pupila !

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here