Wielkie otwarcie marketu Leroy Merlin

1655

Już jutro czyli w piątek 24 listopada 2017 r. punktualnie o godz. 6.00 w Mirkowie pod Wrocławiem otworzy się najnowszy Gigamarket Leroy Merlin. Jest to o tyle ciekawa informacja, że sklep może przyciągnąć również mieszkańców powiatu trzebnickiego, gdyż mieści się niedaleko granic naszego powiatu.

Nowo otwarty Gigamarket jest 58. punktem na mapie Leroy Merlin w Polsce i jednocześnie czwartym w aglomeracji wrocławskiej. Na kupujących czeka ponad 50 000 artykułów dla domu i ogrodu.

Gigamarket otwarty będzie 7 dni w tygodniu:
od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 – 21:00, a w niedzielę 9:00 – 20:00.

Swoim klientom Gigamarket oferuje także możliwość skorzystania z usługi Click&Collect polegającej na wcześniejszej rezerwacji towaru za pośrednictwem strony internetowej i odbioru przygotowanego zamówienia na miejscu lub finalizację całych zakupów on–line na stronie Leroy Merlin i skorzystania z usługi dowozu do domu.

Czy nowy sklep spodoba się naszym mieszkańcom i czy będą w nim robić zakupy, przekonamy się już niebawem. Może to być ciekawa alternatywa.

Na jutrzejsze uroczyste otwarcie zaplanowano wiele atrakcji dla klientów. Pracownicy nowego Leroy Merlin przygotowali liczne promocje i konkursy

 

1 KOMENTARZ

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here