Siatkarze rozpoczęli sezon!

286
Od lewej: Marcel Kwolik, Maciej Lewicki, Tomek Gałuszka Mateusz Płaneta, Janaka Kalamba Arachchi, Kamil Roszyk

W ostatnią sobotę siatkarze rozpoczęli sezon. W obornickiej hali zespół SMS TechniSat EMS Oborniki Śląskie wygrał w derbach powiatu z ULKS Ogień Żmigród 3:0.

– Długo czekaliśmy na inaugurację sezonu w tym roku, ale jak już się zaczęła to z przytupem. Po bardzo dobrym meczu zdobywamy komplet punktów. Na pochwałę zasługuje cały zespół. Zagraliśmy bardzo dobrze zagrywką. Prym wiedli w tym elemencie Mateusz Płaneta i Mateusz Juraszek, który skończył mecz asem serwisowym. Ogień nie mógł sobie poradzić z naszą trudną zagrywką, co miało bezpośrednie przełożenie na wynik meczu. Bardzo dobrze w naszej drużynie rozgrywał Rafał Drela i często nasi zawodnicy co róż posyłali piłki w parkiet po stronie Ognia. W przyjęciu Bardzo dobrze zagrał nasz libero Mateusz Bury, a także Tomek Gałuszka i Mateusz Płaneta. W drugim secie gdy nasza przewaga sięgnęła 10 punktów nasz trener Michał Ornatowski dokonał 6 zmian i w meczu zagrali wszyscy nasi zawodnicy. W trzecim secie od początku zyskujemy przewagę i pewnie wygrywamy – napisali na swoim profilu facebookowym oborniccy siatkarze.

Wyniki poszczególnych setów: 25-19, 25-15, 25-16.

SMS TechniSat EMS Oborniki Śląskie: Baranowski Dawid, Gałuszka Tomasz, Roszyk Kamil, Drela Rafał, Gałuszka Krzysztof – kapitan, Płaneta Mateusz, Sykała Łukasz, Sykała Mateusz, Janaka Kalamba Arachchi (Bindu), Gryglicki Tomasz, Sajdak Kamil, Juraszek Mateusz, Krzyszycha Kacper i Bury Mateusz.

ULKS Ogień Żmigród: Grys Marek (kapitan), Mularczyk Bartłomiej, Osiński Krzysztof, Górski Łukasz, Składnik Błażej, Kuriata Jacek, Kołodziejczyk Mariusz,  Latuszek Michał, Maciejak Kuba (libero), Butrak Mateusz,  Dębowski Damian.

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here