Wilki pokazały pazur

230

Turniej został podzielony na 3 tury, związane z wiekiem zawodników.  Jak się okazało, gospodarze spisali się doskonale. Na 16 startujących klubów Wilki zajęły 2. miejsce w generalnej klasyfikacji medalowej.

Piotr Nowak, trener oborniczan był dumny ze swoich zawodników.

Korta Marcel 4

Turniej Okami Cup został zorganizowany tak, że zawodnicy i ich opiekunowie na pewno na długo go zapamiętaj

Oczywiście, najlepsze wspomnienia będą mieli ci, którzy zajęli wysokie miejsca. Po pięciu latach zawody zyskały bardzo dobrą opinię wśród zawodników, o czym może świadczyć fakt, że do Obornik Śl. przyjechało aż 16 klubów. Miejmy nadzieję, że kolejne Okami Cup również okaże się sukcesem, nie tylko organizacyjnym, ale i sportowym naszych zawodników. A jak zapowiadają organizatorzy, kolejne edycje odbędą się w wyremontowanej już hali Ośrodka Sportu i Rekreacji.