Stop hejtowi!

276
W związku z napływającymi do redakcji zgłoszeniami odnośnie różnego rodzaju hejtu informujemy, że jeżeli pod postami będą pojawiały się komentarze, które nie odnoszą się do tematu, a maja na celu jedynie obrażanie różnych osób, takie osoby zostaną zablokowane na naszym fan page. Zachęcamy wszystkich do merytorycznej dyskusji, ale nie chcemy, aby komentarze sprowadzały się tylko do hejtu. Zależy nam na tym, aby dyskutowano o problemach, bez względu na różnicę zdań.

4 KOMENTARZY

  1. HAHAHAHAHAHAHAHH. Sami się zablokujcie w takim razie. Mój komentarz już został wcześniej usunięty z innego artykułu, ale tylko dlatego bo wytknąłem prawdę autorce. A swoją drogą to ja zostałem obrażony komentarzem autorki. No cóż.

  2. „napływającymi do redakcji zgłoszeniami odnośnie różnego rodzaju hejtu” – czytaj – komentarzami nie wygodnymi. „które nie odnoszą się do tematu, a maja na celu jedynie obrażanie różnych osób” czyt. – dla nas redaktorów”. „Zachęcamy wszystkich do merytorycznej dyskusji, ale nie chcemy, aby komentarze sprowadzały się tylko do hejtu” czyt. – Długozima jest beee, albo Cię usuniemy. „Zależy nam na tym, aby dyskutowano o problemach, bez względu na różnicę zdań” czyt. Długozima jest problemem, Twoje zdanie zostanie usunięte.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here