Zwiedzaj miasto z aplikacją

22

Do użytku  mieszkańców i turystów odwiedzających gminę Prusice, Żmigród, Wisznię Małą i Trzebnicę udostępniona została nowa mobilna aplikacja o nazwie Footsteps. 

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Użytkownik po uruchomieniu aplikacji wybiera swoje zainteresowania poprzez określenie własnej osobowości, a tych do wyboru ma 10 (m.in. Turysta, Smakosz, Hipster, Historyk, Głowa rodziny czy Miłośnik sztuki). Na podstawie dokonanego wyboru otrzymuje gotową trasę zwiedzania dopasowaną do wybranych preferencji.

Po wybraniu trasy pojawia się interaktywna mapa danej gminy z punktami zwiedzania i znacznikiem lokalizacji. Po dojściu do atrakcji otrzymujemy powiadomienie i opis miejsca wzbogacony o zdjęcia, filmy czy odnośniki do stron internetowych atrakcji. W każdej chwili możemy też przerwać zwiedzanie i zrobić sobie przerwę np. na posiłek, a aplikacja podpowie nam, gdzie znajdują się najbliższe restauracje.

Wszystkie trasy zostały opracowane przez profesjonalny zespół, dzięki czemu są one ciekawe, mają wysoką jakość i wartość merytoryczną. Przy współpracy przedstawicieli prusickiego magistratu z firmą Footsteps powstały 3  trasy: „Przyrodniczo  -krajoznawcza po Gminie Prusice„, „Poznaj Gminę Prusice” oraz „Z miłości do roweru”. 

W Żmigrodzie mamy dwie trasy: „Historyczne bogactwo Żmigrodu” i „Z nutką romantyzmu i szczyptą arystokracji w Żmigrodzie”

A w Gminie Wisznia Mała – „Przez Wisznię Małą na rowerze”.

Dodatkowo można zwiedzić pięć tras znajdujących się w aglomeracji wrocławskiej: „Szlak zamków i pałaców”, „Szlak sakralny, Starorzeczem Odry – trasa rowerowa”, „Przez Wzgórza Trzebnickie na rowerze”, „Wzdłuż Doliny Bystrzycy na rowerze”.

Dodatkowo aplikacja pozwala na poznanie 15 polskich miast, m.in: Gdańska, Krakowa, Warszawy, Zielonej Góry, Legnicy, Żagania czy Karpacza.

Aplikację można pobrać tutaj:

Android ⇨ https://goo.gl/z7DPGY

iOS ⇨ http://apple.co/1Y68Tqv

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here