Niemcy rekrutują we Wrocławiu

2395

W związku z otwarciem we Wrocławiu centrum usług wspólnych niemieckiego koncernu MAHLE będą poszukiwani nowi pracownicy. Kto ma szansę na pomyślne przejście procesu rekrutacji i podpisanie umowy z tą firmą?

Kogo szuka koncern?

Do końca 2017 roku niemieckie MAHLE chce zatrudnić we wrocławskim (https://www.gowork.pl/praca/wroclaw;l) centrum usług wspólnych, zlokalizowanym w pobliżu rynku, około 100 nowych pracowników. Oferty pracy dotyczą głównie wysokiej klasy specjalistów SAP i IT (https://www.gowork.pl/praca/it;st/wroclaw;l), ale nie tylko ich. Poszukiwani są także eksperci z dziedziny rachunkowości i księgowości, ze znajomością języków obcych.

MAHLE korzysta z programu rekomendacji kandydatów przez dotychczasowych pracowników. Firma stawia na stałych pracowników i docenia tych, których staż pracy jest dłuższy. Na wyższe stanowiska pracy chętnie rekrutuje kierowników z dotychczasowej załogi, aby unikać rotacji kadry, co dziś dla wielu pracodawców stanowi poważny problem.

Wrocławskie centrum usług ma odpowiadać za obsługę i wspieranie działalności koncernu MAHLE w Niemczech, Czechach i w Hiszpanii, zaś zatrudnieni tam nowi specjaliści IT mają wspierać informatycznie klientów pochodzących z całej Europy.

Na co mogą liczyć przyszli pracownicy MAHLE?

Ci, którzy pomyślnie przejdą rekrutację, będą szkoleni i wdrażani w nowe obowiązki zawodowe na terenie Niemiec, w Stuttgarcie. Po zakończeniu cyklu szkoleń pracownicy wrócą do Wrocławia, gdzie docelowo będą pracować.

Pracodawca oferuje stabilne warunki zatrudnienia i wysoki komfort pracy. Pracownicy mogą korzystać ze szkoleń i mają szansę na awans. Obowiązują elastyczne godziny pracy, a po okresie próbnym pracownikom oferowana jest stała umowa. Podwładni korzystają z gwarantowanego pakietu benefitów, w tym karty sportowej, pakietu medycznego czy ubezpieczenia grupowego.

MAHLE to niemiecki koncern działający w branży motoryzacyjnej, który ma stabilną pozycję na światowym rynku. Obecnie utworzył centrum we Wrocławiu, w nowo otwartym budynku Nicolas Business Center, w samym sercu miasta. Każdy pracownik MAHLE ma realny wpływ na kształt przedsiębiorstwa. Nie jest to typowa, bezduszna korporacja, a o wiele więcej. We wrześniu MAHLE zostało nagrodzone przez BerufUndFamilie Service GmbH. Mahle za politykę przyjazną rodzinie oraz za propagowanie filozofii utrzymywania równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

SPONSOROWANE

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here