Miejsc brakuje, a wraki stoją

263
Auto jest brudne, z opon zeszło powietrze. Widać, że ten samochód nie stoi tu od kilku dni. Czy ktoś zabierz go z publicznego parkingu?

Auto stoi rok na parkingu i nikt nic nie potrafi z tym zrobić. A pod Urzędem Miejskim w Obornikach jest deficyt na miejsca parkingowe – mówi nasz Czytelnik i przesyła zdjęcie.

Pod Urzędem Miejskim w Obornikach Śl. znalezienie miejsca parkingowego graniczy z cudem. Swoje auta zostawiają tu urzędnicy, pracownicy firm, których siedziby znajdują się w wynajmowanych lokalach, a interesanci nie mają już gdzie zaparkować. Jakiś czas temu na parkingu był mały remont, ale miejsc nie przybyło. Jak chcesz załatwić coś w urzędzie, to auto zostawiasz pod pocztą, pod dworcem, a jeśli masz szczęście i znajdzie się miejsce to na ul. W. Łokietka. Można jeszcze spróbować zaparkować po sklepem, ale… to miejsca dla klientów sklepów. Jednym słowem miejsc brak, a jak zauważył nasz Czytelnik, od roku na parkingu stoi wrak. Z obcą rejestracją. Mamy nadzieję, że po publikacji odpowiednie służy zainteresują się tym samochodem, bo w Obornikach Śl., podobnie jak w innych miastach, miejsc parkingowych zawsze brakuje.

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here