Kolejne zgłoszenia w plebiscycie POCHWAL SIĘ SWOIM ZWIERZAKIEM!

42

Do 30 września czekaliśmy na zdjęcia zwierzaków. Wszystkie nadesłane od Państwa fotografie publikujemy na portalu oraz profilu facebookowym gazety. Teraz wybierzemy najciekawsze, które następnie zostaną opublikowane na łamach NOWej gazety trzebnickiej.

Już niebawem rozpoczęcie II etapu konkursu, w którym najbardziej wyjątkowego zwierzaka wybiorą również nasi Czytelnicy. Będzie to możliwe poprzez wysłanie sms-ów lub głosowanie na specjalnym kuponie, zamieszczonym w gazecie. Szczegóły dotyczące II etapu plebiscytu przedstawimy po zakończeniu prezentacji wszystkich zgłoszonych zwierzaków.

Dla zwycięzców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody

Poniżej publikujemy kolejne ze zgłoszeń:

 

TOSIA , 2 LATA

Tosia przyjechała do nas ze sklepu zoologicznego w Łodzi. Jest szalonym królikiem barankiem, którego charakteryzują długie opadnięte uszka i cudowny, oryginalny charakter określany w domu jako : ” Tosiowa tosiowatość „. Tosia jest króliczkiem jedynym w swoim rodzaju. Reaguje na komendy, przychodzi na zawołanie, a co więcej przyjaźni się z innym domownikiem – pieskiem Maxiem. Wspólnie biegają po mieszkaniu i psocą ciesząc się bezstresowym życiem. Ulubionym przysmakiem Tosi jest świeży banan – zrobi dla niego wszystko – Marta Bućko

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here