Kolejne zgłoszenia w plebiscycie POCHWAL SIĘ SWOIM ZWIERZAKIEM!

22

Do 30 września czekaliśmy na zdjęcia zwierzaków. Wszystkie nadesłane od Państwa fotografie publikujemy na portalu oraz profilu facebookowym gazety. Teraz wybierzemy najciekawsze, które następnie zostaną opublikowane na łamach NOWej gazety trzebnickiej.

Już niebawem rozpoczęcie II etapu konkursu, w którym najbardziej wyjątkowego zwierzaka wybiorą również nasi Czytelnicy. Będzie to możliwe poprzez wysłanie sms-ów lub głosowanie na specjalnym kuponie, zamieszczonym w gazecie. Szczegóły dotyczące II etapu plebiscytu przedstawimy po zakończeniu prezentacji wszystkich zgłoszonych zwierzaków.

Dla zwycięzców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody

Poniżej publikujemy kolejne ze zgłoszeń:

WIERCIOŁEK

Chcielibyśmy się pochwalić naszym króliczkiem miniaturką (chociaż jest dosyć duży, jak na miniaturkę ): Wierciołek ma 10 miesięcy, trafił do nas 6 grudnia, jako prezent. Króliczek najbardziej lubi jeść świeże warzywa,biegać po trawie i obgryzać kable. Najdroższy kabel okazał się od nowej zamrażarki, który przegryzł, ale na szczęście wszystko udało się uratować i opanować w porę – Katarzyna Staśkiewicz z  Psar

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here