Kolejne zgłoszenia w plebiscycie POCHWAL SIĘ SWOIM ZWIERZAKIEM!

38

Do 30 września czekaliśmy na zdjęcia zwierzaków. Wszystkie nadesłane od Państwa fotografie publikujemy na portalu oraz profilu facebookowym gazety. Teraz wybierzemy najciekawsze, które następnie zostaną opublikowane na łamach NOWej gazety trzebnickiej.

Już niebawem rozpoczęcie II etapu konkursu, w którym najbardziej wyjątkowego zwierzaka wybiorą również nasi Czytelnicy. Będzie to możliwe poprzez wysłanie sms-ów lub głosowanie na specjalnym kuponie, zamieszczonym w gazecie. Szczegóły dotyczące II etapu plebiscytu przedstawimy po zakończeniu prezentacji wszystkich zgłoszonych zwierzaków.

Dla zwycięzców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody

Poniżej publikujemy kolejne ze zgłoszeń:

 

FUNIA

Kotka – Funia była malutka i z początku nie reagowała na nasze wołanie, ponieważ miała kłopoty z uszami. Z Funią przeszliśmy wiele, zanim nauczyła się praktycznie wszystkiego od podstaw.Uwielbia się bawić w berka, biegać z piłeczkami i a gdy coś jej nie odpowiada to potrafi „strzelać fochy”. Kłóci się po swojemu i tak zawsze stawia na swoim. 🙂 Jej ulubiona zabawka to Papa Smerf, którego chyba traktuje jak własne kociątko. Gdy idziemy spać łapie go w pyszczek i chodzi po całym domu opowiadając mu chyba wszystko ze szczegółami co wydarzyło się w ciągu dnia. Z Aresem się tolerują, jak to pies z kotem…:)   Katarzyna i Sławomir Żebrowscy

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here