Kolejne zgłoszenia w plebiscycie POCHWAL SIĘ SWOIM ZWIERZAKIEM!

45

Do 30 września czekaliśmy na zdjęcia zwierzaków. Wszystkie nadesłane od Państwa fotografie publikujemy na portalu oraz profilu facebookowym gazety. Teraz wybierzemy najciekawsze, które następnie zostaną opublikowane na łamach NOWej gazety trzebnickiej.

Już niebawem rozpoczęcie II etapu konkursu, w którym najbardziej wyjątkowego zwierzaka wybiorą również nasi Czytelnicy. Będzie to możliwe poprzez wysłanie sms-ów lub głosowanie na specjalnym kuponie, zamieszczonym w gazecie. Szczegóły dotyczące II etapu plebiscytu przedstawimy po zakończeniu prezentacji wszystkich zgłoszonych zwierzaków.

Dla zwycięzców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody

Poniżej publikujemy kolejne ze zgłoszeń:

Ares

Piesek był malutki i wyglądał jak Labrador gdy ktoś wyrzucił go z samochodu… Przygarnęli go nasi znajomi, gdy błąkał się wystraszony po podwórku. Cóż jest to piesek z charakterkiem, więc zrobił totalny remanent u znajomych i trafił do nas. Akurat szukaliśmy pieska dla siebie. Tak od trzech lat jest nierozłącznie z nami. Jak to mały urwis potrafił dać nam w kość, albowiem wszystkie kable, buty, a nawet odzież była w strzępach. Cóż próbował swoich możliwości bardzo skutecznie. Sprawdził się nawet jako ogrodnik. Cebule kwiatów wykopywał i chował tam, gdzie uważał za słuszne… Jest łobuzem do dnia dzisiejszego. Troszkę spokojniejszy, ale za to pokazuje jak broni swojego domostwa i nie wyobrażamy sobie ani jednego dnia bez niego – Katarzyna i Sławomir Żebrowscy z Kuraszkowa

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here