Kolejne zgłoszenia w plebiscycie POCHWAL SIĘ SWOIM ZWIERZAKIEM!

29

Do 30 września czekaliśmy na zdjęcia zwierzaków. Wszystkie nadesłane od Państwa fotografie publikujemy na portalu oraz profilu facebookowym gazety. Teraz wybierzemy najciekawsze, które następnie zostaną opublikowane na łamach NOWej gazety trzebnickiej.

Już niebawem rozpoczęcie II etapu konkursu, w którym najbardziej wyjątkowego zwierzaka wybiorą również nasi Czytelnicy. Będzie to możliwe poprzez wysłanie sms-ów lub głosowanie na specjalnym kuponie, zamieszczonym w gazecie. Szczegóły dotyczące II etapu plebiscytu przedstawimy po zakończeniu prezentacji wszystkich zgłoszonych zwierzaków.

Dla zwycięzców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody

Poniżej publikujemy kolejne ze zgłoszeń:

Rafa i Nymeria to dwa psy rasy Border Collie. Wg kynologów i hodowców psy tej rasy są najbardziej inteligentne. To psy pasterskie, które od wielu setek lat towarzyszą człowiekowi w hodowli zwierząt, przede wszystkim owiec. Moje dwa psy to 8-letni samiec o imieniu RAFA oraz jego 4-letnia siostra Nymeria. Rafa jest Championem Polski i Litwy. Ukończył kurs posłuszeństwa. Towarzyszy od czasu do czasu chorym w hospicjum w Będkowie. Nymieria jest mniej utytułowana, ale zdobyła tytuł najpiękniejszego szczeniaka w rasie na wystawie międzynarodowej we Wrocławiu. Oba psy towarzyszą nam wszędzie. Wszystkie wakacyjne urlopy spędzamy z nimi. Nasze życie jest związane z tymi pięknymi psami – Paweł Orzechowski z Trzebnicy

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here