Kolejne zgłoszenia w plebiscycie POCHWAL SIĘ SWOIM ZWIERZAKIEM!

40

Do 30 września czekaliśmy na zdjęcia zwierzaków. Wszystkie nadesłane od Państwa fotografie publikujemy na portalu oraz profilu facebookowym gazety. Teraz wybierzemy najciekawsze, które następnie zostaną opublikowane na łamach NOWej gazety trzebnickiej.

Już niebawem rozpoczęcie II etapu konkursu, w którym najbardziej wyjątkowego zwierzaka wybiorą również nasi Czytelnicy. Będzie to możliwe poprzez wysłanie sms-ów lub głosowanie na specjalnym kuponie, zamieszczonym w gazecie. Szczegóły dotyczące II etapu plebiscytu przedstawimy po zakończeniu prezentacji wszystkich zgłoszonych zwierzaków.

Dla zwycięzców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody

Poniżej publikujemy kolejne ze zgłoszeń:

Tygrysek

Witam, nazywam się Jadzia, a to mój mały kotek Tygrysek. Tygrysek jest Brytyjczykiem krótkowłosym o niebieskiej maści. Ma 8 miesięcy, przyszedł na świat 24 grudnia 2016 r. Kupiliśmy go od hodowcy. Nazywamy go zbójem i łobuzem, bo lubi wariować, skakać i bawić się laserkiem oraz piórkami na patyku. Uwielbia chodzić na spacery w parku, na szelkach i smyczy, leżeć plackiem na kanapie. Jest rozpieszczany, jego podstawowa karma to Katunga, na deser dostaje mokrą karmę Sheby z wołowinką 🙂 Dając mu przysmaki, uczymy go komendy `siad`. Tygrysio uwielbia przesiadywać z moim chomikiem Adasiem. Kiedy dajemy Adasia do kuli to Tygrysio biega za nim. Rano uwielbia budzić rodziców duuużo przed budzikiem. Bardzo głośno mruczy i nieraz nie ma tego końca, zwłaszcza nad ranem gdy jeszcze rodzice śpią – Jadwiga Wieczorek z Prusic

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here