Kolejne zgłoszenia w plebiscycie POCHWAL SIĘ SWOIM ZWIERZAKIEM!

44

Do 30 września czekaliśmy na zdjęcia zwierzaków. Wszystkie nadesłane od Państwa fotografie publikujemy na portalu oraz profilu facebookowym gazety. Teraz wybierzemy najciekawsze, które następnie zostaną opublikowane na łamach NOWej gazety trzebnickiej.

Już niebawem rozpoczęcie II etapu konkursu, w którym najbardziej wyjątkowego zwierzaka wybiorą również nasi Czytelnicy. Będzie to możliwe poprzez wysłanie sms-ów lub głosowanie na specjalnym kuponie, zamieszczonym w gazecie. Szczegóły dotyczące II etapu plebiscytu przedstawimy po zakończeniu prezentacji wszystkich zgłoszonych zwierzaków.

DLA ZWYCIĘZCÓW PRZEWIDZIELIŚMY ATRAKCYJNE NAGRODY

Poniżej publikujemy kolejne ze zgłoszeń:

 

Inka

Inka obecnie jest 9-cio miesięczną suczką lecz zdjęcie które przesyłam to fotka zrobiona „na dzień dobry” … zaraz po przywiezieniu jej do naszego domu. Miała wtedy 7/8 tygodni. Na początku obawialiśmy się że będzie to spory pies pokroju HUSKY ale na szczęście nie wyrosła za bardzo. Obecnie jest pełnym energii (żeby nie powiedzieć że ma ADHD) stworzeniem które zawsze ma ochotę na zabawę i psoty. Hmmm… jeżeli już jesteśmy przy zabawie … jej ulubiona to przynoszenie kamieni i podrzucanie ich tuż przed kosiarkę w trakcie koszenia. Z uśmiechem i nadzieją w oczach obserwuje później (oczywiście jak nie zauważę faktu że coś leży w trawie) co się wydarzy. Co do diety to nie jest wybredna pod warunkiem że nie jest to jedzenie dla psa. Wszelkie puszki, przysmaki i suche karmy omija szerokim łukiem … no chyba że zauważy że nasza kotka jest tym zainteresowana, wtedy nie ma zmiłuj. Jeżeli już jesteśmy przy diecie … to czasem zastanawiam się nad zmianą nazwy. Powinna nazywać się KORNIK tak uwielbia drewno. Zżera, drobi i rozgryza wszelkie deszczułki czy gałęzie jaki znajdzie na posesji. Czasem aż strach upuścić coś drewnianego. Jej hobby to ogrodnictwo. Potrafi przesadzić (bardzie wykopać … sadzenie pozostawia mojej żonie) wszelkie roślinki jakie jej „podpadły”. Ostatnio wygryzła nam piękne winogrono … bo zasłaniały jej widok na trawnik sąsiadów gdzie bawiły się dzieci. Pomimo tylu „atrakcji” kochamy tego sierściucha i zgłaszając ją do plebiscytu, mamy nadzieję że nie będzie oceniane jej zachowanie bo wtedy nie mielibyśmy żadnych szans – Robert Mendruń z Szewc

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here