Kolejne zgłoszenia w plebiscycie POCHWAL SIĘ SWOIM ZWIERZAKIEM!

37

Do 30 września czekaliśmy na zdjęcia zwierzaków. Wszystkie nadesłane od Państwa fotografie publikujemy na portalu oraz profilu facebookowym gazety. Teraz wybierzemy najciekawsze, które następnie zostaną opublikowane na łamach NOWej gazety trzebnickiej.

Już niebawem rozpoczęcie II etapu konkursu, w którym najbardziej wyjątkowego zwierzaka wybiorą również nasi Czytelnicy. Będzie to możliwe poprzez wysłanie sms-ów lub głosowanie na specjalnym kuponie, zamieszczonym w gazecie. Szczegóły dotyczące II etapu plebiscytu przedstawimy po zakończeniu prezentacji wszystkich zgłoszonych zwierzaków.

Dla zwycięzców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody

Poniżej publikujemy kolejne ze zgłoszeń:

Daszka, 3 lata, Szelka, 3 lata

Oto Daszka i Szelka 😊 moje dwie kochane dziewczyny. Obie „po przejściach”. Daszka znaleziona w parku w kartonowym pudełku. Miała tylko 2 tyg.
Szelka została odłowiona z pola. Ktoś się jej pozbył, bo miała maluszki. Obie mają po 3 lata. Świata poza sobą nie widzą .Tam, gdzie jedna -tam i druga. Daszka uczy Szelkę szaleństw. Szelka pokazuje Daszce, jak zachować spokój. Są jak woda i ogień. W ich przypadku przeciwieństwa naprawdę się przyciągają. Szelka uwielbia podkradać kanapki a Daszka … no cóż ślicznie prosi i dostaje 😂 Kochamy je bardzo ❤P.S. Daszka rudy diabełek a Szelka czarnulka – Agata Prukop

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here