Kolejne zgłoszenia w plebiscycie POCHWAL SIĘ SWOIM ZWIERZAKIEM!

34

Do 30 września czekaliśmy na zdjęcia zwierzaków. Wszystkie nadesłane od Państwa fotografie publikujemy na portalu oraz profilu facebookowym gazety. Teraz wybierzemy najciekawsze, które następnie zostaną opublikowane na łamach NOWej gazety trzebnickiej.

Już niebawem rozpoczęcie II etapu konkursu, w którym najbardziej wyjątkowego zwierzaka wybiorą również nasi Czytelnicy. Będzie to możliwe poprzez wysłanie sms-ów lub głosowanie na specjalnym kuponie, zamieszczonym w gazecie. Szczegóły dotyczące II etapu plebiscytu przedstawimy po zakończeniu prezentacji wszystkich zgłoszonych zwierzaków.

Dla zwycięzców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody

Poniżej publikujemy kolejne ze zgłoszeń:

CATALEA, 1 rok

Witam wszystkich mam na imię CATALEA piękne imię prawda ? Tak nazywa się orchidea w Kolumbii, jest piękna dlatego. Ja mam taką nazwę. Urodziłam się 07 sierpnia 2016 roku,weszłam do mojej rodziny po wielkiej stracie kochanego psa. Moja Pani nie mogła poradzić sobie ze stratą pupila dlatego w ciągu tygodnia pojawiłam się ja. Jestem szczęściarą, że jestem w takim domu, gdzie traktują mnie, jak członka rodziny, bo na samym początku okazało się , że jestem chora – mam wadę w oku, a mam rodowód. Hodowca kazał mnie zwrócić , ale moi właściciele pokochali mnie taką, jaką jestem, dlatego zostałam na zawsze, śpię w łóżku a to coś znaczy heheh !!!!! Dziś mam roczek a wszyscy domownicy szaleją za mną, jak ja za nimi. Powiem Wam, kocham jak mnie przytulają i całują, teraz są dla mnie całym światem – Monika Muszyńska ze Skokowej

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here